Ruszają dwa duże turnieje – w obu udział wezmą polskie drużyny. Terminarz spotkań – 15.06.

Ukdktkpturbxy83zdmwotc3mjc0yjvkzgm0n2u2mty4nze4mdmwnwq0my5qcgerkwlnayya

Jeżeli ktoś ma trochę wolnego czasu w sobotnie, gorące popołudnie i dodatkowo chciałby obejrzeć trochę dobrego Counter-Strike’a ma okazję się spełnić. Bowiem dzisiaj startuje DreamHack Open Summer 2019 w ramach którego udział weźmie nasze rodzime Aristocracy, które zadebiutuje pod skrzydłami Roberta Gryna. Dziś rusza także dwudniowy turniej w stolicy Portugalii, a mianowicie Moche XL Esports 2019, w którym udział weźmie Virtus.pro. Będziemy także świadkami dwóch polskich spotkań w ramach 31. sezonu ESEA Mountain Dew League.

Pierwsza potyczka zostanie rozegrana o godzinie 15:00 i jej uczestnikami będą zawodnicy Aristocracy oraz Tricked Esports. Walka toczyć się będzie w ramach DreamHack Open Summer 2019 w systemie BO1. Polską transmisję będziemy mogli zobaczyć na oficjalnym, polskim kanale DreamHacka pod tym linkiem.

Również o godzinie 15:00 rozpoczną się polskie derby między zawodnikami spod bandery x-kom teamu oraz Izako Boars. Gracze zmierzą się wspólnie na Nuke’u. Godzinę później “dziki” Izaka znów będą mogli pokazać się w akcji, gdyż w ramach tego samego turnieju zagrają przeciwko Sprout na mapie Inferno. Oba spotkania będą objęte wyłącznie rosyjskojęzyczną transmisją pod tym linkiem.

Fani polskich drużyn będą mieli drobny problem, gdyż nie sposób będzie oglądać wszystkie spotkania na raz… Nawet Virtus.pro spotkają się dzisiaj z zawodnikami BIG o godzinie 15:30 w systemie BO3. Będzie to zdecydowanie interesujący mecz, zwłaszcza, że nasze Niedźwiadki w starciach z dużo lepszymi od siebie formacjami pokazują kawał dobrego CSa. Angielskojęzyczny stream dostępny będzie pod tym linkiem.

fot. devils.one

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  GODSENT
  vs
  Red Reserve
  Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  Flower.CN
  vs
  Neon
  Dota
  China Dota2 Development League S2
  Trwa
  CDEC
  vs
  Aster.Aries
  Dota
  Elite Cup
  Trwa
  Fire Phoenix
  vs
  Black Knight

Dodaj nas

Kalendarz