Ruszyły zapisy do Polish Divisions w Quake Champions. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Polish division 968x505

Zaledwie tydzień temu dowiedzieliśmy się o planowanym starcie nowej, polskiej drużynowej ligi Quake Champions - Polish Divisions, a w przeciągu kolejnych dwóch dni niespodziewanie poznaliśmy dokładne szczegóły dotyczące całej ligi, a także jej formatu.

Teraz z kolei organizatorzy postanowili nie zwlekać i w obliczu medialnego zainteresowania ogłosić, że wczoraj wystartowały oficjalne zapisy do rozgrywek, które przypomnijmy są OTWARTE dla WSZYSTKICH drużyn Quake Champions, niezależnie od ich doświadczenia, czy umiejętności.

Przy okazji ogłoszenia, że zapisy zostały otwarte, poznaliśmy także datę startu całej ligi - jest to 26 listopada. Jeżeli chodzi o zapisy, to te będą dostępne do 24 listopada, również organizatorzy postanowili przypomnieć, że to my, czyli gracze ustalamy terminy spotkań, rywalizujemy tylko z osobami na tym samym poziomie, a także walczymy w dwuosobowych grupach.

To jednak nie koniec, bo na jaw wyszły także kwestie nagród. Tutaj spora niespodzianka, bo najlepsze ekipy będą nagradzane wysokiej jakości sprzętem gamingowym, który zostanie ufundowany przez dwóch sponosrów - sklep ALSEN.pl, a także producenta sprzętu SteelSeries. Do wygrania oczywiście typowe peryferia gamingowe, czyli słuchawki, klawiatury czy myszki.

Jeżeli jesteście zainteresowani rywalizacją, to koniecznie wpadnijcie na fanepage Polish Divisions, gdzie znajdziecie formularz aplikacyjny, a także wszystkie niezbędne informacje.

fot. Polish Divisions

0 komentarzy