Ruszyły zapisy do reprezentacji Polski na Overwatch World Cup!

Owl

Już za niespełna dwa miesiące rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Overwatch. Dlatego też wczorajszym wieczorem ruszył oficjalny nabór zawodników do Polskiej reprezentacji. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku polska drużyna nie poradziła sobie najlepiej i ostatecznie nie awansowała do rundy play-off, przegrywając 0:4.

W tym roku wszyscy bardzo liczymy na to, że nasza drużyna pokaże się ze znacznie lepszej strony i w czasie rozgrywek we Francji zapewni sobie awans do premiowanej rundy mistrzostw. Jednak, aby tego dokonać, najpierw trzeba skompletować odpowiedni skład.

Ostateczny wybór kandydatów ułatwią specjalne sesje testowe, w których wyselekcjonowani kandydaci będą mieli okazję udowodnić, że są godni reprezentować naszą narodową drużynę w nadchodzących mistrzostwach. Jednak zanim będziemy mogli mówić o jakichkolwiek testach czy tryoutach, najpierw trzeba będzie wypełnić specjalną ankietę, która znajdziecie TUTAJ. Warto podkreślić, że wypełnienie ankiety nie wiąże się z udziałem w testach. Specjalny komitet odpowie tylko na wybrane przez siebie aplikację.

ZOBACZ TEŻ: Poznaliśmy komitet 24 reprezentacji w Overwatch World Cup 2018!

Przypomnijmy w tym miejscu, że za tegoroczną drużynę ponownie odpowiadać będzie Michał „Warchawk” Warchał, a samym wyborem społeczności i wsparciem trenera zajmie się Wojciech „Theo” Buda. Natomiast w roli GM'a pojawi się Paweł Słomka.

Tegoroczna edycja Overwatch World Cup, rozpocznie się już w sierpniu, gdzie Polacy powalczą o wyjście z grupy D razem z Francją, Niemcami, Wielką Brytanią, Holandią oraz Włochami. Natomiast runda play-off przewidziana jest na listopad tego roku.

0 komentarzy