Schalke wygrywa z Misfits Gaming i przerywa serię porażek w LEC!

45961450305 37010db4fe k

Misfits Gaming kończy przedostatni tydzień fazy zasadniczej dwoma porażkami. Po wczorajszej klęsce w starciu z Fnatic przyszedł czas na pojedynek z FC Schalke 04, w którym Misfits zostało kompletnie zdmoinowane przez swojego oponenta.

Początek spotkania był pozbawiony jakiejkolwiek akcji. Dopiero w dziesiątej minucie po błędzie Febivena pierwsza krew trafiła na konto Schalke. Kolejne minuty zaczęły obfitować w eliminacje, których więcej było w stanie zgarnąć Schalke, wychodząc na prowadzenie w złocie. Wraz z wejściem środkowej fazy gry Misfits przestało w ogóle istnieć.

Przekonać się o tym mogliśmy w 21. minucie. Wtedy też Misfits chciało zaryzykować i spróbować podebrać Barona. Gdy Febiven i spółka znajdowali się w legowisku stwora Schalke bez najmniejszych wątpliwości rzuciło się na rywala, urządzając najczystszej postaci rzeź. Wkrótce po tym Schalke podeszło pod wieżę rywala, zdobywając dwa inhibitory.

Domknięcie gry nastąpiło kilka minut później. W 28. minucie Memento i spółka zgarnęli Barona, a po eliminacji czterech zawodników Misfits zakończyli to spotkanie, przerywając swoją serię porażek.

fot. LoL Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  GODSENT
  vs
  Red Reserve
  Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  Flower.CN
  vs
  Neon
  Dota
  China Dota2 Development League S2
  Trwa
  CDEC
  vs
  Aster.Aries
  Dota
  Elite Cup
  Trwa
  Fire Phoenix
  vs
  Black Knight

Dodaj nas

Kalendarz