Schalke wygrywa z Misfits Gaming i przerywa serię porażek w LEC!

45961450305 37010db4fe k

Misfits Gaming kończy przedostatni tydzień fazy zasadniczej dwoma porażkami. Po wczorajszej klęsce w starciu z Fnatic przyszedł czas na pojedynek z FC Schalke 04, w którym Misfits zostało kompletnie zdmoinowane przez swojego oponenta.

Początek spotkania był pozbawiony jakiejkolwiek akcji. Dopiero w dziesiątej minucie po błędzie Febivena pierwsza krew trafiła na konto Schalke. Kolejne minuty zaczęły obfitować w eliminacje, których więcej było w stanie zgarnąć Schalke, wychodząc na prowadzenie w złocie. Wraz z wejściem środkowej fazy gry Misfits przestało w ogóle istnieć.

Przekonać się o tym mogliśmy w 21. minucie. Wtedy też Misfits chciało zaryzykować i spróbować podebrać Barona. Gdy Febiven i spółka znajdowali się w legowisku stwora Schalke bez najmniejszych wątpliwości rzuciło się na rywala, urządzając najczystszej postaci rzeź. Wkrótce po tym Schalke podeszło pod wieżę rywala, zdobywając dwa inhibitory.

Domknięcie gry nastąpiło kilka minut później. W 28. minucie Memento i spółka zgarnęli Barona, a po eliminacji czterech zawodników Misfits zakończyli to spotkanie, przerywając swoją serię porażek.

fot. LoL Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  LOOT.BET Season 1
  Trwa
  NoChance
  vs
  Winstrike
  Dota
  DreamLeague Season 11
  Trwa
  Virtus.pro
  vs
  Chaos Esports Club
  Leagueoflegends
  Summoners Inn League Season 2
  18:00
  Ad Hoc Gaming
  vs
  Schalke Evolution
  Leagueoflegends
  2019 La Ligue Francaise Spring
  19:00
  Misfits Premier
  vs
  GamersOrigin
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:00
  North
  vs
  AVANGAR

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki