Selfmade lepszy od Kikisa. Rogue wciąż na dnie tabeli LEC po porażce z SK Gaming!

33074910998 6f18d4d7f8 k(1)

Po wczorajszej porażce SK Gaming rehabilituje się i w drugim dniu czwartego tygodnia LEC wygrywa z formacja Mateusza „Kikisa” Szkudlarka - Rogue. Tym samym zespół Selfmade'a notuje na swoim koncie trzecie zwycięstwo w tym sezonie.

Spotkanie to początkowo było nadwyraz spokojne. Podobnie jak w przypadku starcia Origen z Schalke, tutaj zespoły postawił na identyczną strategię - zero ryzyka. Do 12. minuty pomimo braku zabójstw to SK Gaming wyszło na wyraźne prowadzenie, niszcząc wszystkie wieże na górnej linii.

To właśnie tam przelano pierwszą krew, gdzie życie swoim rywalom oddał Wadid. W kolejnych minutach akcji nie brakowało, w przeciągu niespełna sześciu minut w grze padło aż pięć zabójstw, co zakończyło się remisem, jednak wciąż przewaga w złocie był po stronie SK Gaming, które posiadało o ponad dwa tysiące sztuk złota więcej w swojej sakwie.

Przez kolejne minuty obie ekipy wymieniały się zabójstwami, aż do 25 minuty, kiedy Rogue złapało dwóch graczy SK w pułapkę, wyrównując stan złota. SK Gaming nie pozostało bierne i w 30. minucie zgarnęło trzy zabójstwa, a także Barona, wychodząc na prowadzenie na poziomie czterech tysięcy sztuk złota.

W 32. minucie Rogue popełniło olbrzymi błąd, który zapewnił im co prawda jedno zabójstw, ale przypłacili to startą wszystkich swoich zawodników, co koniec-końców zapewniło zwycięstwo SK Gaming.

fot. flickr.com/photo/lolesports

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  2019 Liga Portuguesa de League of Legends Split 1
  Trwa
  k1ck
  vs
  Boavista FC
  Cs
  Dell Gaming Liga Pro Season 1 - #2 FEB/19
  Trwa
  DETONA
  vs
  We Play Games
  Leagueoflegends
  2019 Brazilian Challenger Circuit Summer
  03:30
  Operation Kino
  vs
  paiN
  Cs
  ESEA MDL Season 30 Australia
  10:00
  R!OT
  vs
  PC419
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  10:00
  LGD
  vs
  FunPlus Phoenix

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki