Sensacja na start drugiego dnia LEC. Origen wygrywa z FC Schalke 04

46116729875 afbe8b64b7 k

Schalke po ostatnich spotkaniach pokazało, że w tym sezonie może być jedyną formacją, która stawi czoła G2 Esports i przerwie zwycięską passę tej drużyny. Tymczasem Schalke niespodziewanie zostało rozgromione przez Origen.

Obie formacje zdecydowały się na niskie ryzyko i do dziesiątej minuty stroniły od walki i podejmowania ewentualnego ryzyka. Z tego nurtu wyłamało się Origen, które w 11. minucie zabezpieczyło dwa zabójstwa na swoim koncie. W kolejnych minutach Origen zaszokowały wszystkich, całkowicie miażdżąc Schalke.

Memento i spółka byli wręcz bezradni, wobec świetnie rotującego Origen. W 19. minucie Origen prowadziło 7:0, mając na swoim koncie cztery tysiące sztuk złota przewagi. Do tego czasu Nukeduck i spółka zniszczyli także cztery wieże Schalke, przejmując kontrolę nad całą mapą. Z kolei wspomniana kontrola zapewniła Origen spory komfort, co przełożyło się na zabezpieczenie trzech smoków.

W 24. minucie Origen rozpoczęło Barona, którego bez większych przeszkód pokonało. Z fioletowym wzmocnieniem podopieczni André „Guilhoto” Guilhoto ruszyli na bazę Schalke, niszcząc pierwszy inhibitor na środkowej linii, a następnie drugi na dolnej alejce. Jeszcze przed wybiciem 30. minuty, Origen zniszczyło trzeci inhibitor Schalke i zakończyło to spotaknie.

fot. flickr.com/photo/lolesports

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Adrenalin Cyber League 2019
  Trwa
  Winstrike
  vs
  Vega Squadron
  Dota
  2019 ESL One Mumbai
  Trwa
  TEAM TEAM
  vs
  TNC
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Epsilon
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Gambit Youngsters
  vs
  Tricked
  Cs
  Copenhagen Games 2019 Female
  Trwa
  Crowns fe
  vs
  plan-B fe

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki