Sensacja na start drugiego dnia LEC. Origen wygrywa z FC Schalke 04

46116729875 afbe8b64b7 k

Schalke po ostatnich spotkaniach pokazało, że w tym sezonie może być jedyną formacją, która stawi czoła G2 Esports i przerwie zwycięską passę tej drużyny. Tymczasem Schalke niespodziewanie zostało rozgromione przez Origen.

Obie formacje zdecydowały się na niskie ryzyko i do dziesiątej minuty stroniły od walki i podejmowania ewentualnego ryzyka. Z tego nurtu wyłamało się Origen, które w 11. minucie zabezpieczyło dwa zabójstwa na swoim koncie. W kolejnych minutach Origen zaszokowały wszystkich, całkowicie miażdżąc Schalke.

Memento i spółka byli wręcz bezradni, wobec świetnie rotującego Origen. W 19. minucie Origen prowadziło 7:0, mając na swoim koncie cztery tysiące sztuk złota przewagi. Do tego czasu Nukeduck i spółka zniszczyli także cztery wieże Schalke, przejmując kontrolę nad całą mapą. Z kolei wspomniana kontrola zapewniła Origen spory komfort, co przełożyło się na zabezpieczenie trzech smoków.

W 24. minucie Origen rozpoczęło Barona, którego bez większych przeszkód pokonało. Z fioletowym wzmocnieniem podopieczni André „Guilhoto” Guilhoto ruszyli na bazę Schalke, niszcząc pierwszy inhibitor na środkowej linii, a następnie drugi na dolnej alejce. Jeszcze przed wybiciem 30. minuty, Origen zniszczyło trzeci inhibitor Schalke i zakończyło to spotaknie.

fot. flickr.com/photo/lolesports

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  2019 Liga Portuguesa de League of Legends Split 1
  Trwa
  k1ck
  vs
  Boavista FC
  Cs
  Dell Gaming Liga Pro Season 1 - #2 FEB/19
  Trwa
  DETONA
  vs
  We Play Games
  Leagueoflegends
  2019 Brazilian Challenger Circuit Summer
  03:30
  Operation Kino
  vs
  paiN
  Cs
  ESEA MDL Season 30 Australia
  10:00
  R!OT
  vs
  PC419
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  10:00
  LGD
  vs
  FunPlus Phoenix

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki