Sensacja w LEC - Rogue zdobywa pierwszą wygraną, pokonując Misfits Gaming!

47106366981 a7ee63f62d k

Tego chyba nikt się nie spodziewał - Rogue zdobywa swoje pierwsze zwycięstwo w wiosennym sezonie LEC. Formacja Oskara „Vandera” Bogdana pokonała dziś pierwotnego faworyta rozgrywek, czyli Misfits Gaming.

W czasie wyboru bohaterów Rogue zaskoczyło - Kikis zdecydował się na wybór... Pantheona do dżungli. Jak się okazało, wybór Pantheona był dobrą decyzją, bo to właśnie tą postacią Kikis był w stanie zabezpieczyć pierwszą krew, zabijając Maxlore'a i ratując przy tym swojego midlanera. To jednak nie był koniec zaskoczeń, bo z czasem Rogue zabezpieczyło kolejne dwa zabójstwa. Jednak w kolejnych minutach sielanka się skończyła i Misfits odpowiedziało, zdobywając trzy eliminacje i smoka.

W następnych minutach Misfits doprowadziło do wyrównania, jednak wciąż inicjatywa była po stronie Rogue, które po dwudziestej minucie ponownie wyszło na prowadzenie, eliminując Hans Sama i Maxlore'a. To zapewniło Rogue Barona, a także pierwszą wieżę Misfits na środku. To był kamień milowy dla Rogue, bo w kolejnych minutach Rogue powiększało przewagę.

W 26. minucie Rogue zdobyło inhibitor na środkowej linii, jednak to nie był koniec, bo Rogue zaraz po tym ruszyło dalej, wygrywając swoje pierwsze starcie i doprowadzając do prawdziwej sensacji, czyli do pokonania Misfits Gaming.

fot. LoL Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Blue Dota Championships
  07:30
  Avalon Gaming
  vs
  Miracle
  Cs
  LOOT.BET Season 4
  Trwa
  Heretics
  vs
  SMASH
  Cs
  European Champions Cup
  Trwa
  DreamEaters
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  V4 Future Sports Festival 2019
  Trwa
  mousesports
  vs
  E-RIVALS
  Cs
  NEST PRO: EU&CIS Qualifier
  15:30
  Illuminar
  vs
  Copenhagen Flames

Dodaj nas

Kalendarz