Shroud i gwiazda NFL JuJu Smith-Schuster dołączają do grona ambasadorów HyperX

Maxresdefault

HyperX, dział firmy Kingston Technology Company Inc. będącej światowym liderem wśród niezależnych dostawców pamięci, poinformował, że dwie znane osobistości dołączają do grona ambasadorów marki.

Pierwszym z nich jest Shroud, streamer nr 1. gry PlayerUnknown's Battlegrounds w serwisie Twitch oraz właściciel kanału Twitch z drugą największą liczbą subskrypcji, dołączył do grona ambasadorów marki HyperX. Shroud będzie korzystać z zestawów słuchawkowych, klawiatur, myszy i podkładek HyperX podczas transmitowanych przez siebie rozgrywek. Od momentu rezygnacji z zawodowych występów w ligach CS:GO Shroud wykorzystuje swoją charyzmę i umiejętności, zdobywając coraz większą popularność w serwisie Twitch. Obecnie jego kanał oglądają 153 miliony widzów, a liczba ta stale rośnie.

HyperX podejmuje także współpracę z osobami spoza świata gier i esportu. Doskonałym tego przykładem jest JuJu Smith-Schuster, skrzydłowy drużyny futbolu amerykańskiego Pittsburgh Steelers i miłośnik gier wideo, który będzie współpracować z marką HyperX jako ambasador najpopularniejszych zestawów słuchawkowych w branży gamingowej. JuJu Smith-Schuster będzie korzystać w trakcie gier wyłącznie z zestawów słuchawkowych HyperX, które pozwalają cieszyć się wygodą i znakomitą jakością dźwięku.

Obaj ambasadorzy będą umieszczać oznaczenia HyperX na swoich transmisjach na Twitchu, współtworzyć zawartość wideo oraz występować w czasie wydarzeń i targów gier. Zawodnik NFL niedawno stał się znany w świecie gamingowym, gdy razem z raperami Drakiem i Travisem Scottem oraz słynnym streamerem Ninją wziął udział w rozgrywce transmitowanej na platformie Twitch, pobijając rekord oglądalności tego serwisu.

Natomiast Shroud podzieli się również z HyperX swoją unikalną wiedzą, pełniąc funkcję konsultanta na etapie opracowywania przyszłych myszy dla graczy. HyperX z zapałem wspiera branżę e-sportu i całą społeczność graczy, opracowując produkty dostosowane do ich potrzeb.

1 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Dota2 Rainbow Cup
  13:55
  Team Edition
  vs
  room310
  Leagueoflegends
  2019 LVP SuperLiga Orange Spring
  19:00
  x6tence
  vs
  Splyce Vipers
  Leagueoflegends
  2019 LVP SuperLiga Orange Spring
  20:00
  Vodafone Giants.Spain
  vs
  Penguins
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:00
  LDLC
  vs
  Vitality
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:30
  mousesports
  vs
  fnatic

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki