Skład akademii Fnatic ogłoszony!

2 00001

Wraz z wejściem do systemu franczyzowego, drużyny z LEC zostały objęte przymusem posiadania drużyny w jednej lidze regionalnej. Fnatic, które swoją siedzibę ma w Londynie zdecydowało się na przynależność do ligi UK, którą od tego splitu zarządzać będzie LVP, znane wszystkim z Hiszpanii.

Fnatic znów stawia na młodą, świeżą krew uzupełniając ją weteranem. Mowa tutaj oczywiście o Danie, który ostatnią przygodę z profesjonalną drużyną zaliczył w czerwcu ubiegłego roku jako reprezentat Wind and Rain. Fani dość mocno zareagowali na informację, uważając go za jednego z przereklamowanych graczy. Drużynę ma podtrzymywać duet, grający dotychczas w Misfits Academy - support Prosfair oraz toplaner Shikari. Gracze zwyciężyli poprzedni split brytyjskiej ligi. Na dolnej alei zobaczymy xMattyego, występującego dotychczas w francuskim Gentside. Perełką wśród składu jest MagiFelix - jeden z najbardziej utalentowanych graczy poza LEC, który ostani split spędził w Turcji.

Jedyną niewiadomą w składzie jest Dan, którego długo nie oglądaliśmy na profesjonalne scenie. Przy odpowiedniej pracy, którą pokieruje trener Jandro, przenoszący się z hiszpańskiego Movistar Riders, skład ma wielkie ambicje na zwycięstwo w lidze. Z większymi spekulacjami przyjdzie nam poczekać, aż poznamy więcej składów LVP UK.

0 komentarzy