Skład akademii Fnatic ogłoszony!

2 00001

Wraz z wejściem do systemu franczyzowego, drużyny z LEC zostały objęte przymusem posiadania drużyny w jednej lidze regionalnej. Fnatic, które swoją siedzibę ma w Londynie zdecydowało się na przynależność do ligi UK, którą od tego splitu zarządzać będzie LVP, znane wszystkim z Hiszpanii.

Fnatic znów stawia na młodą, świeżą krew uzupełniając ją weteranem. Mowa tutaj oczywiście o Danie, który ostatnią przygodę z profesjonalną drużyną zaliczył w czerwcu ubiegłego roku jako reprezentat Wind and Rain. Fani dość mocno zareagowali na informację, uważając go za jednego z przereklamowanych graczy. Drużynę ma podtrzymywać duet, grający dotychczas w Misfits Academy - support Prosfair oraz toplaner Shikari. Gracze zwyciężyli poprzedni split brytyjskiej ligi. Na dolnej alei zobaczymy xMattyego, występującego dotychczas w francuskim Gentside. Perełką wśród składu jest MagiFelix - jeden z najbardziej utalentowanych graczy poza LEC, który ostani split spędził w Turcji.

Jedyną niewiadomą w składzie jest Dan, którego długo nie oglądaliśmy na profesjonalne scenie. Przy odpowiedniej pracy, którą pokieruje trener Jandro, przenoszący się z hiszpańskiego Movistar Riders, skład ma wielkie ambicje na zwycięstwo w lidze. Z większymi spekulacjami przyjdzie nam poczekać, aż poznamy więcej składów LVP UK.

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2019 The Chongqing Major
  03:00
  Evil Geniuses
  vs
  fnatic
  Dota
  ANGGAME China vs SEA 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD
  Leagueoflegends
  2019 LoL Champions Korea Spring
  Trwa
  Afreeca Freecs
  vs
  SK Telecom T1
  Leagueoflegends
  2019 LoL Champions Korea Spring
  Trwa
  Afreeca Freecs
  vs
  SK Telecom T1
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders PAC Season 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki