SKT Telecom T1 oficjalnie zaprezentowało swoją nową drużynę!

Maxresdefault

Nie tylko na europejskiej i północno-amerykańskiej profesjonalnej scenie League of Legends dzieje się wiele. Nie mały rollercoaster transferowy ma miejsce także w „mekce” LoL'a, czyli Korei Południowej, gdzie oficjalnie poznaliśmy skład wyjściowy SKT Telecom T1 na 2019 roku.

W ostatnich tygodniach wiele mówiło się na temat tej niezwykle utytułowanej formacji. Najpierw docierały do nas wieści, że ze składu wypadnie trzech zawodników, potem niczym grom z jasnego nieba spadła na nas informacja o tym, że z zespołem pożegna się cały dotychczasowy skład, czyli siedem osób, a jedyny niepewnym był Lee „Faker” Sang-hyeok.

Ostatecznie dzień później i sprawa wspomnianego zawodnika się wyjaśniła i zgodnie z ostatnimi spekulacjami pozostał on w SKT T1, przedłużając tym samym swój kontrakt. Jednak wciąż pozostało pytanie, z kim Faker zbuduje nowy zespół? Propozycji było wiele, czołowe koreańskie serwisy informacyjne donosiły, że SKT miało pozyskiwać graczy z między innymi Kingzone DragonX.

Dziś natomiast wiemy już wszystko, bo wczoraj SKT ogłosiło oficjalnie swój nowy, podstawowy skład na sezon 2019. W nowej formacji znaleźli się następujący zawodnicy - Kim „Khan” Dong-ha, Kang „Haru” Min-seung, Kim „Crazy” Chae-hee, Park „Teddy” Jin-seon oraz Kim „Clid” Tae-min.

Khan to postać niezwykle barwna, dotychczasowy toplaner dla Kingzone DragonX, uznawany za jednego z najlepszych graczy obecnie w Korei. Z kolei Teddy to marksman zaciągnięty z Jin Air Green Wings, również uznawany jest za przyszłość koreańskiej sceny League of Legends. Warto również wspomnieć o Crazy, czyli w zasadzie wielkiej niewiadomej, jest to zawodnik, który pochodzi z bbq Olivers.

Naszą nową piątkę zawodników zamykamy postaciami Clida oraz Haru. Obaj panowie to junglerzy, według koreańskich portali Haru to absolutnie pretendent do tytułu najlepszego junglera na świecie, osoba, która może poprowadzić SKT po kolejne mistrzostwo już w 2019 roku - całkiem nieźle. Z kolei Clid to również bardzo utalentowana osoba, która co prawda ustępuje Haru, jednak jego potencjał i talent na pewno przydadzą się w SKT Telecom T1.

Poniżej pełny skład SKT T1.

 •     Lee „Faker” Sang-hyeok - mid
 •     Kang „Haru” Min-seung - Jungle
 •     Kim „Khan” Dong-ha - Top
 •     Kim „Crazy” Jae-hee - Top
 •     Kim „Clid” Tae-min - jungle
 •     Park „Teddy” Jin-seong - ADC
 •     Han „Leo” Gyeo”re - ADC
 •     Lee „Effort” Sang-ho - support
 •     Kim „kkOma” Jeong-gyun -szkoleniowiec

fot. SKT Telecom T1

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  GODSENT
  vs
  Red Reserve
  Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  Flower.CN
  vs
  Neon
  Dota
  China Dota2 Development League S2
  Trwa
  CDEC
  vs
  Aster.Aries
  Dota
  Elite Cup
  Trwa
  Fire Phoenix
  vs
  Black Knight

Dodaj nas

Kalendarz