Snax, Byali i... TOAO w Virtus.pro?!

Virtus pro wallpaper by philipiak d9dyi48 1024x576

Wczoraj niespodziewanie do sieci trafiło kilka odseparowanych plotek, mówiących o tym, kto zajmie miejsce w Virtus.Pro. Pierwszą z informacji, jaka trafiła do sieci, była ta mówiąca o tym, że Virtus.pro jest zainteresowane pozyskaniem...Mateusza “TOAO” Zawistowskiego z AGO Esports.

O tej niewątpliwie ciekawej możliwości poinformował dziennikarz VPesports - Jarek „DeKay” Lewis, który zaznaczył, że rosyjska organizacja już jakiś czas temu przygotowywała się pod wstępne rozmowy z AGO Esports, dotyczące transferu polaka. Co ciekawe, pierwsze nieformalne rozmowy na ten temat miały się jeszcze pojawić przy okazji transferu snatchiego.

To jednak nie koniec rewelacji od DeKaya - według jednego z jego źródłem Virtus.pro prowadzi także rozmowy z mousesports o możliwym... odzyskaniu Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego! Jeżeli informacja ta się potwierdzi, to będziemy świadkami sensacyjnego powrotu, ale czy aby jedynego?

Okazuje się, że nie, bo oliwy do ognia dolewają dziennikarze Rush B, którzy z kolei twierdzą, że włodarze Virtus.pro chcą, aby w odświeżonym składzie drużyny ponownie zagościł... Paweł „byali” Bieliński, który opuścił Virtus.pro latem bieżącego roku na skutek fatalnej formy zespołu i nie najlepszej atmosfery.

W przypadku potwierdzenia, tych trzech, niewątpliwie wspaniałych informacji należy pamiętać, że z Virtus.pro pożegnają się dwaj weterani sceny CS:GO - Jarosław „pasha” Jarząbkowski oraz Filip „NEO” Kubski. Ich odejście najprawdopodobniej zakończy ich karierę esportowych graczy, a także zakończy pewną erę.

Poniżej prezentujemy skład Virtus.pro w przypadku potwierdzenia powyższych plotek:

  • Paweł „byali” Bieliński
  • Janusz „Snax” Pogorzelski
  • Michał “MICHU” Müller
  • Michał „snatchie” Rudzki
  • Mateusz “TOAO” Zawistowski

 fot. Virtus.pro

0 komentarzy