Snax i spółka zmierzyli się z Hard Legion w United Masters League Season 2, gdzie wygrywając zapewniali sobie awans do play-off'ów. Przegrali w fatalny sposób 0:2.

Pierwszą mapą wybraną przez Hard Legion był Overpass, gdzie drużyna Snax'a nie dawała sobie rady z przeciwnikiem. Pierwsza połowa zakończyła się 10:5 dla Hard Legion, a druga było już tylko formalnością i mapa ta zakończyła się wynikiem 16:6.

Na Mirage ex-Virtus.pro zaczęło trochę wygrywając pierwszą połowę 8:7. W drugiej rundzie zdobyli oni zaledwie dwa punkty przegrywając ostatecznie 10:16.

Podsumowując grę Polaków można stwierdzić, że z taką grą dużo nie osiągną przegrywając ze słabszymi rywalami. Co dalej z ich skłdem nie wiadomo, teraz przerwa świąteczna i przemyślenia co dalej. Czy będą ze sobą grali? Czy się rozłączą?