SOON przeniesiony na rezerwę. STOMP nowym zawodnikiem X-Kom Team!

X kom stomp 968x505

Kolejne zmiany na Polskiej scenie esportowej CS:GO - X-Kom Team, poinformował, że Daniel „STOMP” Płomiński został nowym zawodnikiem polskiej drużyny. Tym samym jest to też oficjalny powrót zawodnika do profesjonalnej gry po ponad roku nieobecności.

Przypomnijmy, że STOMP zakończył swoją karierę w ubiegłym roku, po nieudanym występie w półfinałach ESL Mistrzostw Polski pod banderą Izako Boars. Od tamtego czasu 23-latek zajął się życiem prywatnym i nie był związany z żadną formacją esportową, aż do wczoraj.

Powrót STOMPA nie jest przypadkowy, w ostatnim czasie X-Kom Team nie radzi sobie najlepiej, było to widać w czasie 16. sezonu ESL Mistrzostw Polaki, gdzie podopieczni IMDa przegrali z AGO Esports, a następnie z PACT i ostatecznie zajęli 3-4 miejsce.

Oczywiście zakontraktowanie STOMPA oznacza, że jeden z obecnych zawodników zostanie przeniesiony na ławkę rezerwowych. Mowa tutaj o Michale "SOONie" Wójcickim, który w ostatnim czasie nie radził sobie najlepiej, stąd też decyzja o odsunięciu go od podstawowego składu.

Niemniej jednak SOON wciąż pozostaje w zespole, razem z Krzysztofem „starkiem” Lewandrowskim, który od pewnego czasu również znajduje się w rezerwie, po tym, jak został zastąpiony przez Patryka 'Patiteka' Fabrowskiego w kwietniu tego roku.

Obecny skład X-Kom Team prezentuje się następująco:

 • Patryk „Patitek” Fabrowski
 • Krzysztof „Goofy” Górski
 • Daniel „STOMP” Płomiński
 • Karol „tecek” Kapczyński
 • Patryk „ponczek” Wites

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  GODSENT
  vs
  Red Reserve
  Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  Flower.CN
  vs
  Neon
  Dota
  China Dota2 Development League S2
  Trwa
  CDEC
  vs
  Aster.Aries
  Dota
  Elite Cup
  Trwa
  Fire Phoenix
  vs
  Black Knight

Dodaj nas

Kalendarz