SOON, stark oraz mynio opuszczają X-Kom Team!

Ggleague x kom stark 730x380

Czyżby doszło do kolejnego rozłamu na polskiej scenie CS:GO? Prawdopodobnie tak - wszystko za sprawą wczorajszych decyzji trzech rezerwowych zawodników X-Kom Team, któzy zupełnie niespodziewanie ogłosili, że rozstają się ze swoją dotychczasową organizacją.

Wszystko zaczęło się od Michała „SOON-a” Wójcickiego, który wczorajszym popołudniem poinformował za pośrednictwem swojego profilu społecznościowego, że nie jest już członkiem X-Kom Team. SOON w tym zespole spędził niespełna dwa lata, zaczynając grę jeszcze pod szyldem Venatores. W ostatnim czasie SOON przebywał na ławce rezerwowych, na którą został przesunięty w maju.

Kilka godzin po wpisie SOON-a podobną informację zamieścił Krzysztof „stark” Lewandrowski, który także dał do zrozumienia, że to definitywny koniec jego przygody z X-Kom Team. Stark identycznie jak SOON przebywał w organizacji od niespełna dwóch lat, co więcej - Stark także był rezerwowym formacji, gdzie trafił po słabych występach w październiku tego roku.

Natomiast po godzinie 22:00 trzeci z rezerwowych - Wiktor „mynio” Kruk także poinformował o odejściu z drużyny. Sytuacja mynia jest identyczna, jak jego dwóch kolegów - jego słabe wyniki doprowadziły do sytuacji, gdzie został przeniesiony na rezerwę. Sytuacja ta miała miejsce na początku października.

Teraz pozostaje czekać na informację dotyczące przyszłości poszczególnych zawodników. Nieoficjalnie mówi się, że stark chciałby przenieść się za granicę, gdzie mógłby udowodnić swoją wartość. Z kolei SOON oraz mynio mają dalej skupiać się na polskiej scenie, być może powstanie kolejny polski zespół? Jeżeli tak, to przekonamy się o tym już wkrótce.

fot. GoodGame League

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  StarSeries i-League Season 7 North America Qualifier
  Trwa
  eUnited
  vs
  Rogue
  Dota
  2018 World Electronic Sports Games
  Trwa
  TBD
  vs
  TNC
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  05:00
  MVP Space
  vs
  O2 Team
  Overwatch
  2018 LanStory Cup Hangzhou
  06:00
  Flag Gaming
  vs
  T1w
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  07:00
  GC Busan Wave
  vs
  Element Mystic

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki