Splyce odbiera zwycięstwo z rąk Misfits i notuje piąte zwycięstwo w LEC

Humanoid w3

Za nami trzecie spotkanie w ramach dzisiejszego wieczoru. Na Summoners Rift zmierzyły się ze sobą dwie formację zajmujące ex aequo czwarte miejsce - Misfits Gaming oraz Splyce. Ostatecznie po zaciętej walce to zawodnicy Splyce zabezpieczyli piąte zwycięstwo na swoim koncie.

Starcie otworzyło nam Splyce, które zdobyło pierwszą krew po wyeliminowaniu Gorilly. Od tego momentu gra się uspokoiła, jednak w międzyczasie Misfits było w stanie wyeliminować Humanoida. Dopiero w 15. minucie doszło do przełomu i w walce drużynowej to Splyce wyszło na wyraźne prowadzenie, zdobywając cztery zabójstwa.

Misfits nie pozostawało jednak bez odpowiedzi, bo formacja ta była w stanie zniszczyć pierwszą wieżę Splyce na środku, co zniwelowało stratę w złocie pomiędzy obiema drużynami. Dodatkowo sOAZ i spółka byli w stanie zdobyć dwie eliminację .Atutem Splyce była lepsza kontrola mapy, co pozwoliło formacji Humanoida na przejęcie dwóch smoków.

W 23. minucie rolę się odwróciły i to właśnie Misfits po wyeliminowaniu całego wrogiego zespołu zgarnęło Barona, a także w następstwie wszystkie zewnętrzne wieżę Splyce na dolnej i górnej linii, co zapewniło przewagę ekipie Febivena na poziomie trzech tysięcy sztuk złota.

Ta przewagą znikła tak samo szybko, jak się pojawiła, bo w 32. minucie Splyce przeprowadziło kontratak, zdobywając Barona, a także eliminując trzech graczy Misfits, dopełniając ten sukces dwoma wieżami na środkowej linii. Z kolei w 39. minucie Misfits wykiwało Splyce, zgarniając smoka, Barona, a także jednocześnie inhibitor na dolnej linii, nie tracąc przy tym ani jednego zawodnika.

Z czasem Misfits było coraz bardziej zachłanne i pewne siebie, to ostatecznie okazało siezgubne, bo w 40. minucie Splyce ruszyło do ataku, zgarniając aż cztery zabójstwa, a to pozwoliło tej drużynie zakończyć to spotkanie.

fot. flickr.com/photo/lolesports

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Blue Dota Championships
  07:30
  Avalon Gaming
  vs
  Miracle
  Cs
  NEST PRO: EU&CIS Qualifier
  Trwa
  Illuminar
  vs
  Copenhagen Flames
  Cs
  European Champions Cup
  Trwa
  Sprout
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  V4 Future Sports Festival 2019
  Trwa
  MIBR
  vs
  GAMERZONE
  Cs
  GG.BET Beijing Invitational - IEM Beijing 2019 Qualifier
  Trwa
  OpTic
  vs
  ex-Epsilon

Dodaj nas

Kalendarz