Post thumbnail

Po bardzo zaciętym BO3 gracze SuperNitro1 awansowali do drabinki wygranych podczas play-offów ESL Mistrzostw Polski!

SuperNitro1 2:1 Indictive Esports
W pierwszej grze zawodnicy Indictive dominowali od samego początku i dosłownie zmiażdżyli swoich przeciwników. Pierwszą krew na górnej alejce zdobył Patryk "Bolszak" Jażdżewski, a kolejne trzy zabójstwa gracze IN zdobyli na dolnej linii po świetnym counter-ganku od Bolszaka. Chwilę po tej akcji zgarnęli Górskiego Smoka i nakreślili nam jak będzie wyglądała dalsza część meczu. Przez kolejne minuty Indictive stale zwiększało swoją przewagę wyłapując przeciwników na całej mapie, niszcząc fortyfikacje i przejmując wszelkie wzmocnienia. Dominacja ta zaowocowała przewagą dziesięciu tysięcy sztuk złota już w 19. minucie spotkania, a zaledwie trzy minuty później Czaru i jego kompani zakończyli pierwszą mapę.

Druga mapa była powtórką pierwszej ale tym razem na korzyść SN1. Pierwszą krew po wymianie obrażeń dolnej alejce zdobył Kehvo, a kilkanaście sekund później Wysek wraz z Warszim zabili na midzie Dawidsonka. Kackos i spółka zwiększyli swoją przewagę kilka minut później, kiedy to zdołali zabić smoka, a tuż po tym aż trzech przeciwników. Kehvo w tym momencie miał już na swoim koncie cztery zabójstwa. Przez kolejne minuty SN1 wyłapywali przeciwników na każdym obszarze mapy, a w międzyczasie przejmowali kolejne Smoki czy Heralda. W 20. minucie spotkania mieli już na koncie dziesięć tysięcy sztuk złota więcej od przeciwników i nic nie wskazywało na to aby mieli tę przewagę roztrwonić. Po zdobyciu Barona w 22. minucie spotkania przystąpili do ataku na bazę przeciwników, która nie trwała zbyt długo i zawodnicy SN1 zakończyli mecz dwie minuty później z bilansem 32-8

Gracze SuperNitro1 poszli za ciosem i na trzeciej mapie ponownie dominowali. Pierwszą krew na spółkę z Wyskiem zdobył Warszi a ich ofiarą ponownie był Dawidsonek. Bitwa po chwili przeniosła się na dolną alejkę, z której na plus wyszli zawodnicy SN1. Pomimo tego, że to Indictive zabiło jednego przeciwnika więcej, Wysek zdołał zabezpieczyć Ognistego Smoka. W dalszej części spotkania oba zespóły wygrywały mniejsze walki ale dopiero w 28. minucie SN1 wysunęli się na prowadzenie po zabiuciu pięciu przeciwników, dzięki czemu mogli zniszczyć drugą wieżę na midzie. Warszi spółka wygrali kolejne cztery walki i zdobyli Barona, a ich przewaga wynosiła już siedem tysięciu sztuk złota. Następnie udali się w stronę dolnej alejki, po drodze zabijając kolejnego Ognistego Smoka. Ostatecznie zdecydowali się przenieść na środkową linię, gdzie po zabiciu Czara, zdołali zniszczyć pierwszy Inhibitor. Minutę później wrócili na dolną linię i tam rozegrał się już ostatni team fight. SuperNitro1 bez większych problemów zabiło pięciu przeciwników i skończyli mecz w 27. minucie.

Aktualnie trwa drugie spotkanie dzisiejszego dnia w ramach ESL MP, gdzie Wisła Płock podejmuje zespół PRIDE.