SuperNova CS:GO Malta: Virtus.pro ulega Team Liquid!

Filip 'neo' kubski closeup

Niestety, ale nie tak to miało wyglądać. Czwartek to zdecydowanie czarny dzień dla polskich zespołów - Virtus.pro podobnie jak Team Kinguin ponosi porażkę podczas swojego pierwszego spotkania na SuperNova CS:GO Malta. NEO i spółka przegrali 10:16 z Team Liquid.

Spotkanie to odbyło się na mapie Mirage, Liquid zaczynało od strony broniącej, a Virtus.pro przypadło atakowanie. Już od samego początku widać było, że to właśnie Północno-Amerykańska formacja radzi sobie lepiej, mimo tego, że to Polacy wygrali rundy pistoletowe, prowadząc 3:0. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem TL 9:6.

Po zmianie stron Virtus.pro miało jeszcze mniej do powiedzenia, Liquid było pod każdym względem lepsze, wygrywając tym razem rundę pistoletową, a następnie cztery kolejne rundy, co sprawiło, że Polacy stosunkowo szybko zostali w tyle. Koniec-końców to właśnie Liquid mogło świętować zwycięstwo.

To na szczęście nie koniec, bo już jutro Team Kinguin i Virtus.pro staną do bratobójczego pojedynku, którego stawką będzie utrzymanie się na turnieju. Miejmy nadzieję, że będzie to spotkanie pełne emocji.

fot. MLG Columbus 2016

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2018 World Electronic Sports Games
  Trwa
  TBD
  vs
  TNC
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  Trwa
  MVP Space
  vs
  O2 Team
  Overwatch
  2018 LanStory Cup Hangzhou
  06:00
  Flag Gaming
  vs
  T1w
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  07:00
  GC Busan Wave
  vs
  Element Mystic
  Cs
  WESG 2018 SEA Finals
  09:00
  TNC
  vs
  Alpha Red

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki