Pomimo braku obecności Jinzuke Team Vitality było w stanie zwyciężyć w arcytrudnym spotkaniu z Misfits Gaming. Tym samym zespół Jakuba „Jactrolla” Skurzyńskiego zanotował dziewiąte zwycięstwo w tym sezonie.

sOAZ tragicznie zaczął to spotkanie, nie dość, że za sprawą Cabocharda oddał pierwszą krew na konto Vitality, to jeszcze chwilę później upadł drugi raz, zapewniając drużynie Jactrolla przewagę w złocie na poziomie dwóch tysięcy. Misfits poprawiło swoją sytuację w dziesiątej minucie, zdobywając dwa zabójstwa. Wyrównanie w złocie nastąpiło w 15. minucie, kiedy Misfits zgarnęło Heralda, środkową wieżę oraz kolejne zabójstwo na Jactrollu.

Wraz z wejściem środkowej fazy rozgrywki to Misfits wyszło na plus w złocie, a także w eliminacjach, prowadząc 5:4. Sytuacja zmieniła się w 28. minucie, kiedy to ponownie Vitality wyszło na prowadzenie, zdobywając trzy eliminacje i Barona. Wraz z fioletowym wzmocnieniem Saken i jego koledzy zniczyli środkowy inhibitor, a po wygranej walce w 31. minucie Vitality zakończyło to spotkanie.