Świetny start Virtus.Pro w inauguracji 27 sezonu ESEA Premier!

Maxresdefault

Pierwszy lanowy występ Virtus.pro zobaczymy już za kilka dni w czasie SL i-League Season 4. Tymczasem wczoraj Polska formacja odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w ramach inauguracji ESEA Premier Season 27. Był to też pierwszy debiutancki występ Michała „MICHA” Müllera, który okazał się nadzwyczaj udany.

Przeciwnikiem Polaków była Białoruska Nemiga, z która przyszło toczyć bój na mapie Cobblestone. Początek spotkania nie wygląda za najlepiej dla ekipy znad Wisły, Białorusini pokazali dość solidną grę defensywną. Gdy naszym udawało się wygrywać pojedyncze rundy, to natychmiast Białorusini odpowiadali, wyrównując wynik. Na szczęście z czasem Polacy stali się coraz bardziej skuteczni i zawodnicy Nemigi mieli kłopoty. Pierwsza połowa zakończyła się satysfakcjonującym wynikiem 10:5 dla Virtus.pro.

Początek drugiej rundy był popisem Polaków, a w szczególności Pawła „byaliego” Bielińskiego, który w rundzie pistoletowej ustrzelił pięknego ace’a. Reszta spotkania także potoczyła się po myśli naszych zawodników, z wyjątkiem jednej rundy, gdzie Białorusini zdołali zaskoczyć NEO i spółkę. Jednak zaraz po tym wszystko wróciło na właściwe tory, aż do samego końca, gdzie Virtus.po zwyciężyło 16:6.

Zwycięstwo Polaków jest dobrym prognostykiem przed dzisiejszym spotkaniem przeciwko Red Reserve, a także może rozwiewać wątpliwości o obecną formę Polskiej drużyny. Mecz przeciwko Szwedom odbędzie się o godzinie 18:00.

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  raw
  vs
  tryharddota
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  abv
  vs
  Elements Pro Gaming
  Leagueoflegends
  League of Legends Japan League
  Trwa
  DetonatioN FocusMe
  vs
  7th heaven
  Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  tryharddota
  vs
  abc123
  Leagueoflegends
  2019 LoL Japan League Spring
  06:00
  Rascal Jester
  vs
  Burning Core

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki