Świetny start Virtus.Pro w inauguracji 27 sezonu ESEA Premier!

Maxresdefault

Pierwszy lanowy występ Virtus.pro zobaczymy już za kilka dni w czasie SL i-League Season 4. Tymczasem wczoraj Polska formacja odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w ramach inauguracji ESEA Premier Season 27. Był to też pierwszy debiutancki występ Michała „MICHA” Müllera, który okazał się nadzwyczaj udany.

Przeciwnikiem Polaków była Białoruska Nemiga, z która przyszło toczyć bój na mapie Cobblestone. Początek spotkania nie wygląda za najlepiej dla ekipy znad Wisły, Białorusini pokazali dość solidną grę defensywną. Gdy naszym udawało się wygrywać pojedyncze rundy, to natychmiast Białorusini odpowiadali, wyrównując wynik. Na szczęście z czasem Polacy stali się coraz bardziej skuteczni i zawodnicy Nemigi mieli kłopoty. Pierwsza połowa zakończyła się satysfakcjonującym wynikiem 10:5 dla Virtus.pro.

Początek drugiej rundy był popisem Polaków, a w szczególności Pawła „byaliego” Bielińskiego, który w rundzie pistoletowej ustrzelił pięknego ace’a. Reszta spotkania także potoczyła się po myśli naszych zawodników, z wyjątkiem jednej rundy, gdzie Białorusini zdołali zaskoczyć NEO i spółkę. Jednak zaraz po tym wszystko wróciło na właściwe tory, aż do samego końca, gdzie Virtus.po zwyciężyło 16:6.

Zwycięstwo Polaków jest dobrym prognostykiem przed dzisiejszym spotkaniem przeciwko Red Reserve, a także może rozwiewać wątpliwości o obecną formę Polskiej drużyny. Mecz przeciwko Szwedom odbędzie się o godzinie 18:00.

0 komentarzy