Tajemnicze wpisy Valve dotyczące CS:GO - co szykuje deweloper?

Valve

W ostatnich dniach część ze społeczności skupionej wokół CS:GO żyje pewnym enigmatycznym wpisem, jaki został zamieszczony na jednym z profili społecznościowych przez Valve. Deweloper zadał obserwującym pytanie „Co robicie w środę?” rozpalając tym samym wyobraźnię graczy.

Początkowo dla większości z osób stało się jasne, że Valve prawdopodobnie w środę zaprezentuje nam dość obszerną aktualizację. Inni sądzili, że to zapowiedź zupełnie nowej Operacji, na którą wszyscy od dawna czekają. Jeszce inny przekonywali, że na pewno będzie to ten nowy tryb Survival, o którym w ostatnim czasie sporo słyszeliśmy.

Co ciekawe, pojawiły się też spekulacje (szczególnie na reddicie gry), że Valve zamierza wydać... Source 2, czyli kompletnie nowy silnik graficzny, na którym obecnie działa CS:GO - niestety jest to mało prawdopodobne, bo tak duże przedsięwzięcie na pewno doczekałoby się różnego rodzaju przecieków i zapowiedzi. Ostatnim z oczekiwań graczy miałby być serwery turniejowe, które zaczęły by operować na tickrate 128 - to byłoby coś, prawda?

Pomimo tak dużej kreatywności użytkowników w nocy ze środy na czwartek... nie wydarzyło się nic. Nie otrzymaliśmy nowej aktualizacji, operacji czy trybu. Dopiero kilka godzin po tym Valve zamieściło kolejny wpis, mówiący o tym, że deweloperzy mają trudności w pracy i są przekonani, że w czwartek „będzie lepiej".

Tym samym wszyscy głęboko się rozczarowali, musząc wytrzymać kolejne 24 godziny. Podobnie jak my - miejmy nadzieję, że to oczekiwanie się opłaci, a Valve zaprezentuje nam wspaniały prezent - idealnie z okazji świąt.

fot. Valve

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  raw
  vs
  tryharddota
  Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  tryharddota
  vs
  abc123
  Leagueoflegends
  League of Legends Japan League
  Trwa
  DetonatioN FocusMe
  vs
  7th heaven
  Dota
  2019 MDL Macau
  06:00
  Evil Geniuses
  vs
  Virtus.pro
  Leagueoflegends
  2019 LoL Japan League Spring
  06:00
  Rascal Jester
  vs
  Burning Core

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki