TaZ dołączy do Team Kinguin i stworzy nowy superteam?

Virtus pro taz 1180x541

Virtus.Pro nieco ponad miesiąc temu zdecydowało się na odsunięcie jednego z czołowych zawodników legendarnej złotej piątki – Wiktora „TaZa” Wojtasa. Po tej zaskakującej i budzącej wiele kontrowersji zmianie Polski zespół nie poprawił swoich wyników i odpadł z SL i-League oraz IEM Katowice i to jeszcze w fazie grupowej.

W miejsce TaZa wszedł Michał „MICHU” Muller, który wywarł dobre wrażenie i wniósł nieco świeżości do drużyny, jednak to nie wystarczyło, aby zespół poprawił swoje wyniki. Dlatego też od kilku dni w internecie spora część kibiców wręcz domaga się powrotu Wiktora do podstawowego składu zespołu.

I tutaj pojawia się problem, ponieważ TaZ nieoficjalnie zakończył współpracę z Virtus.Pro, a także co najbardziej zaskakuje – 31-latek na podobno prowadzić rozmowy z… Team Kinguin – Jedną z największych organizacji esportowych w naszym kraju.

Według wstępnych informacji TaZ zostałby członkiem podstawowego składu Team Kinguin, ale warunkiem tego ma być uczynienie z drużyny w pełni Polskiej ekipy. Przypomnijmy, że w obecnym składzie występuje aż dwóch graczy z Portugali, w przypadku przyjścia TaZa do zespołu, obaj zawodnicy prawdopodobnie trafiliby na ławkę rezerwowych lub po prostu zakończyli współpracę z Kinguin.

Również wartym zaznaczenia jest fakt, że jeden z Francuskich portali podaje, że Wojtas miał już przedstawić swoją propozycję zmian w składzie Kinguin. Przede wszystkim chciałby, aby razem z nim wystąpiło dwóch zawodników z innej Polskiej formacji – PRIDE, mowa tutaj o Pawle „reatzie” Jańczaku oraz Jaceku „MINISE” Jeziakowi.

Patrząc na tak stosunkowo szczegółowe informacje, można odnieść wrażenie, że nie są to tylko historyjki wyssane z palca, a faktyczny stan rzeczy, o którym zostaniemy poinformowani już niedługo. Tym bardziej wszystko staje się jasne, gdy przeanalizujemy wypowiedzi TaZa, który w ostatnim czasie zaznaczał, że chciałby dalej rozwijać Polską scenę i grać ze swoimi rodakami.

2 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Americas Minor North America Closed Qualifier - IEM Katowice 2019
  Trwa
  Rogue
  vs
  EnVy
  Leagueoflegends
  League of Legends Championship Series North America
  Trwa
  Counter Logic Gaming
  vs
  Echo Fox
  Leagueoflegends
  League of Legends Master Series
  Trwa
  Hong Kong Attitude
  vs
  Flash Wolves
  Cs
  WESG 2018 SEA Finals
  Trwa
  Revolution
  vs
  VTE
  Dota
  WESG
  Trwa
  SG esports
  vs
  Argentina

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki