TaZ i spółka nie zawiedli. Devils.one wystąpi na Good Game League 2019

admin 25 marca 2019

Zespół Wiktora "TaZa" Wojtasa – nie rozczarował polskich kibiców, zapewniając sobie udział w Good Game League 2019. Wczorajszym wieczorem Devils.one stoczyło bój w finale LANowych kwalifikacji, wygrywając ostatecznie z NoChance. Tym samym Devils.one dołączy do X-Kom Team, reprezentując nasz kraj w poznaniu podczas międzynarodowych finałów Good Game League.

Devils.one 2:0 (Train – 16:12, Dust2 – 16:8) NoChcance – BO3

Rozgrywka na Trainie początkowo lepiej układała się dla graczy NoChance, choć na moment do głosu doszli zawodnicy Devils.one. To jednak było tylko chwilowe przebudzenie, bo oponent biało-czerwonych szybko się pozbierał, wygrywając kolejne istotne rundy. To finalnie pozwoliło NoChance wygrać pierwszą połowę 9:6. Lepiej Devils.one poradziło sobie po stronie broniącej, gdzie w drugiej połowie pewnie pokonali swojego rywala 10:3 (16:12).

Po krótkiej przerwie przenieśliśmy się na Dust2, gdzie tym razem stroną dominującą była ta biało-czerwona. Devils.one świetnie radziło sobie po stronie broniącej, choć w końcówce pierwszej połowy doszło do lekkiego potknięcia, które pozwoliło NoChance urwać kilka rund, doprowadzając do wyniku 5:10 z korzyścią dla Devils.one. Na szczęście po zmianie stron do żadnej niemiłej niespodzianki nie doszło i ostatecznie to TaZ i spółka postawili kropkę nad i, wygrywając 6:3 (16:8).

Devils.one wygrywając to spotkanie, zapewniło sobie awans na finały poznańskiego turnieju. Z kolei NoChcance musi zadowolić się „nagrodą pocieszenia” w wysokości 5000 dolarów. Na miejscu 3-4 znaleźli się Tricked eSports oraz ALTERNATE aTTaX, obie te formacje otrzymały po 2500 dolarów.