TaZ poza głównym składem Virtus.pro!

Taz

Zdecydowanie wiadomość dnia – smutna, bo smutna, ale tak w życiu bywa. Wiktor „TaZ” Wojtas poza głównym składem Virtus.pro, a jego miejsce zajmie Michał „MICHU” Müller!

Virtus.pro przez tyle lat nie zmieniało składu. Organizacja podjęła jednak decyzję, że pora na zmiany. Z tego powodu na ławkę rezerwową schodzi Wiktor "TaZ" Wojtas, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeden z pionierów profesjonalnej sceny esportowej w Polsce. Gracz, który zasłużył się nie tylko poprzez swoje osiągnięcia w Counter-Strike i Counter-Strike: Global Offensive. Działał bowiem aktywnie na rynku zawodowych graczy oraz dał się poznać z niezłomności charakteru oraz dzięki ogromnym umiejętnościom.

TaZ to jeden z najbardziej utytułowanych zawodników CS-a nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Niestety, ostatnio zespołowi Virtus.pro nie szło najlepiej. Na palcach możemy policzyć znaczące osiągnięcia, przy czym o wiele więcej było bolesnych porażek. Zdecydowano zatem, że pora na zmiany. Wiktora Wojtasa zastąpi Michał “MICHU” Müller, który został wypożyczony przez organizację.

Ten zawodnik również powinien być rozpoznawany przez polską społeczność CS:GO. Zasilał do tej pory Team Kinguin, które go wypożyczyło na miesiąc do Virtus.pro. Nie oznacza to zatem, że MICHU stanie się pełnoprawnym członkiem VP, ale wiele na to wskazuje. Czy jest szansa, że dzięki temu graczowi Virtus.pro powrócą w glorii i chwale? Teoretycznie tak, bowiem Michał “MICHU” Müller przez wielu uznawany jest za nadzieję rodzimej sceny oraz bardzo utalentowanego zawodnika. Czas jednak pokaże…

Jak Wiktor „TaZ” Wojtas komentuje sytuację?

„Z dniem dzisiejszym kończy się moja przygoda z grą w składzie Virtus.pro. Drużyna zadecydowała że nie wpisuję się w ich koncepcję przyszłości. Szanuję tę decyzje i chciałbym życzyć chłopakom powodzenia w nadchodzących turniejach! Czuję że jest to zmiana na lepsze dla obydwu stron. Zmiany są potrzebne w życiu i dlatego patrzę optymistycznie na nadchodzące wyzwania. To nie jest ostatnie słowo jakie ode mnie usłyszycie:) Mogę Wam jednie powiedzieć już teraz, nigdy nie byłem bardziej szczęśliwy i zmotywowany.”

Virtus.pro w Kijowie i Katowicach wystąpi w następującym składzie:

 • Paweł „byali” Bieliński
 • Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski
 • Filip „NEO” Kubski
 • Janusz „Snax” Pogorzelski
 • Michał „MICHU” Müller
 • Jakub „kuben” Gurczyński – trener zespołu

Nie można tego lepiej skomentować, niż klasycznym: „coś się kończy, coś się zaczyna”.

1 komentarzy

Mecze

 • Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  raw
  vs
  tryharddota
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  abv
  vs
  Elements Pro Gaming
  Leagueoflegends
  League of Legends Japan League
  Trwa
  DetonatioN FocusMe
  vs
  7th heaven
  Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  tryharddota
  vs
  abc123
  Leagueoflegends
  2019 LoL Japan League Spring
  06:00
  Rascal Jester
  vs
  Burning Core

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki