Team 1 zakontraktowane przez Illuminar Gaming

Illuminar gaming

Team 1, które pod banderą Illuminar Gaming, wywalczyło ostatnio mistrzostwo polski w League of Legends, postanowiło związać się na dłużej z tą organizacją. Tabasko i spółka będą reprezentować Illuminar Gaming do końca trwania Pucharu polski Cybersport, czy też polskiej ligi e-sportowej.

Tak o obecnej współpracy wypowiedział się jungler – Wojciech „Tabasko” Kruza.

Współpraca z Illuminar Gaming na Mistrzostwach Polski przebiegła bezbłędnie i byliśmy bardzo zaskoczeni jak nas traktowali podczas zawodów […] To co chcemy osiągnąć razem z Illuminar to wygranie wszystkiego w Polsce i pozostanie niepokonanym na polskim podwórku w 2017

Warto przypomnieć, że Tabasko miał już okazję współpracować z IG. Miało to miejsce prawie dwa lata temu, gdzie wspólnie z takimi zawodnikami jak, Remigiusz „Overpow” Pusch czy Jakub „Kubon” Turewicz walczyli o dominację na polskim i zagranicznym podwórku. Ówczesna drużyna walczyła między innymi o awans do Challenger Series, podczas których miała wiele wzlotów i upadków. Ostatecznie, niestety nie udało się awansować do CS, co skutkowało ogólnym osłabieniem zapału drużyny i coraz częstszymi problemami nawet podczas polskich turniejów. Wszystko to zaskutkowało rozłamem i zakończeniem współpracy niespełna półtora roku temu.

Prawdopodobnie, teraz sytuacja będzie z goła odmienna, głównie dzięki lepszemu zgraniu nowego zespołu, a także dzięki daleko idącym zmianą personalnym.

Obecny skład IG prezentuje się następująco:

 • Marcin „IceBeasto” Lebuda
 • Wojciech „Tabasko” Kruza
 • Sebastian „Sebekx” Smejkal
 • Paweł „Woolite” Pruski
 • Paweł „delord” Szabla

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  North
  vs
  MIBR
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  fnatic
  vs
  mousesports
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Alliance
  vs
  ViCi Gaming
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Vikin.gg
  vs
  Virtus.pro

Dodaj nas

Kalendarz