Team Kinguin wygrywa charytatywny turniej na PGE Narodowym!

Taz

Team Kinguin wygrywa z X-Kom Team w wielkim finale charytatywnego turnieju na Meet Point, wydarzeniu, które odbywało się w ten weekend na stadionie PGE Narodowym.

Przypomnijmy, że X-Kom awansowało do wielkiego finału po zwycięstwie z PACT. Co więcej, zespół ten zwyciężył będąc w zmienionym składzie, wszystko za sprawą „niespodzianki”, jaką dzisiejszego poranka sprawił ponczek, który ogłosił, że w trybie natychmiastowym przestaje być zawodnikiem formacji. Z kolei Team Kinguin do wielkiego finału dostało się po stosunkowo łatwym pojedynku z PRIDE.

Mirage — Team Kinguin 16:13 (9:6, 7:7) X-Kom Team

Wszystko wskazywało na to, że pierwsze rundy trafią na konto X-Kom, wszystko za sprawą wygranej rundy pistoletowej, to jednak nie było zbyt dużą przeszkodą dla Kinguin, bo już w nastepnej rundzie TaZ i spółka wygrali rundę force. To jednak nie zniechęciło zawodników X-Kom, bo ci odpowiedzieli, co zapewniło nam stosunkowo wyrównany pojedynek. Dopiero w końcówce pierwszej połowy zdecydowanie lepiej wypadło Kinguin, które ostatecznie zwyciężyło 9:6.

Po zmianie stron sytuacja zrobiła się jeszcze bardziej emocjonująca, tym razem to Kinguin wygrało pistoletówkę, natomiast tecek i spółka zwyciężyli w rundzie force. Tym samym oglądaliśmy bardzo zaciętą walkę, niestety ostatecznie X-Kom nie zdołało wyrobić wystarczającej przewagi i ostatecznie Kinguin doprowadziło do remisu 7:7, co w ich przypadku dało zwycięstwo.

 

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  North
  vs
  MIBR
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  fnatic
  vs
  mousesports
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Alliance
  vs
  ViCi Gaming
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Vikin.gg
  vs
  Virtus.pro

Dodaj nas

Kalendarz