Team Kinguin wygrywa charytatywny turniej na PGE Narodowym!

Taz

Team Kinguin wygrywa z X-Kom Team w wielkim finale charytatywnego turnieju na Meet Point, wydarzeniu, które odbywało się w ten weekend na stadionie PGE Narodowym.

Przypomnijmy, że X-Kom awansowało do wielkiego finału po zwycięstwie z PACT. Co więcej, zespół ten zwyciężył będąc w zmienionym składzie, wszystko za sprawą „niespodzianki”, jaką dzisiejszego poranka sprawił ponczek, który ogłosił, że w trybie natychmiastowym przestaje być zawodnikiem formacji. Z kolei Team Kinguin do wielkiego finału dostało się po stosunkowo łatwym pojedynku z PRIDE.

Mirage — Team Kinguin 16:13 (9:6, 7:7) X-Kom Team

Wszystko wskazywało na to, że pierwsze rundy trafią na konto X-Kom, wszystko za sprawą wygranej rundy pistoletowej, to jednak nie było zbyt dużą przeszkodą dla Kinguin, bo już w nastepnej rundzie TaZ i spółka wygrali rundę force. To jednak nie zniechęciło zawodników X-Kom, bo ci odpowiedzieli, co zapewniło nam stosunkowo wyrównany pojedynek. Dopiero w końcówce pierwszej połowy zdecydowanie lepiej wypadło Kinguin, które ostatecznie zwyciężyło 9:6.

Po zmianie stron sytuacja zrobiła się jeszcze bardziej emocjonująca, tym razem to Kinguin wygrało pistoletówkę, natomiast tecek i spółka zwyciężyli w rundzie force. Tym samym oglądaliśmy bardzo zaciętą walkę, niestety ostatecznie X-Kom nie zdołało wyrobić wystarczającej przewagi i ostatecznie Kinguin doprowadziło do remisu 7:7, co w ich przypadku dało zwycięstwo.

 

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  United Masters League
  Trwa
  expert
  vs
  AGO
  Cs
  Pixel.bet Brawl: Nordic vs. Europe
  17:00
  x-kom
  vs
  NoChance
  Cs
  United Masters League
  17:00
  3DMAX
  vs
  LDLC
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  Fortnite Flossers
  vs
  For Fun Feeders
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  EZ Clap
  vs
  Swaglord Mastermind Alpha Genius Champions of the

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki