Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ogłasza weekend bezpłatnej gry!

Rainbow six siege

Tom Clancy`s Rainbow Six Siege będzie dostępne bezpłatnie w dniach 17-20 maja. Zainteresowani mogą dołączyć do przeszło 30-milionowej społeczności graczy na wszystkich konsolach i Windows PC.

Osoby, które będą chciały wypróbować grę podczas bezpłatnego weekendu i zdecydują się na zakup pełnej wersji, będą mogły przenieść postępy i kontynuować grę bez przeszkód. W dniach 17-28 maja, gracze z regionu EMEA skorzystają także z rabatu nawet do 50% na edycję Standardową, Zaawansowaną, Złotą i Kompletną.

Rabat związany z bezpłatnym weekendem będzie dostępny w regionie EMEA w dniach 17-21 maja na PC, 17-23 maja w PlayStation Store i 17-28 maja w sklepie Xbox.

W nadchodzącej operacji Para Bellum wprowadzonych zostanie dwoje nowych włoskich operatorów oraz nowa mapa - Villa - a także szereg różnych ulepszeń rozgrywki, takich jak opcja Pick & Ban. Pełne ujawnienie zawartości 2. sezonu 3. roku Tom Clancy`s Rainbow Six: Siege odbędzie się w dniach 19-20 maja podczas finałów Pro League w Atlantic City.

0 komentarzy