Trwają otwarte kwalifikacje do Metal League. Weź udział i zawalcz o 5 tysięcy euro!

Heay metal machines 2 750x422 u33e

Przez najbliższe tygodnie sympatycy Heavy Metal Machines mogą wziąć udział w dostępnych dla wszystkich, w pełni otwartych turniejach kwalifikacyjnych do Metal League, czyli pierwszej esportowej ligi tej car-combat MOBy.

Pula nagród całej ligi wynosi 5000 euro, z czego zwycięzca otrzyma 2000 euro. Turnieje kwalifikacyjne odbywają się co sobotę, a pierwszy z nich miał miejsce 9 marca. Cała liga organizowana jest bezpośrednio przez wydawcę - Hoplon, a także ESL Play. Finały Meal League odbędą się na europejskich serwerach gry, dokładnie 20 kwietnia bieżącego roku.

Bardzo ekscytuje nas start Metal League - powiedziała Tatiana Moreira, Head of Marketing and Publishing: - Mamy nadzieję, że większość naszych graczy potraktuje ją jako szansę na rozpoczęcie swojej e-sportowej podróży i będzie czerpać przyjemność z emocji związanymi z walką o nagrody. [...] Turnieje są otwarte dla wszystkich, bez względu na umiejętności, Jako że pierwsze miejsce to 2000 euro nagrody i oczekujemy zaciętej rywalizacji.

Więcej informacji dotyczących samej gry i ligi znajdziecie TUTAJ.

0 komentarzy