Turniej w Fortnite zostanie rozegrany przy okazji... Australian Open!

Images

Fortnite stał się na tyle popularny, że słyszymy o tej grze praktycznie nieustannie. Nie inaczej jest i tym razem, bo okazuje się, że kolejny okolicznościowy turniej w Fortnite - Summer Smash zostanie zorganizowany w czasie Australian Open, czyli jednej z najbardziej prestiżowych imprez tenisowych.

Zanim przejdziemy dalej - tak, uczestnicy turnieju będą grać... na korcie tenisowym. Natomiast jeżeli chodzi o szczegóły, to całość odbędzie się pomiędzy 26 a 27 stycznia na Margaret Court Arena. Wydarzenie zostanie podzielone na dwa etapy - solo oraz duo.

Teraz czas na najciekawszą część - zgodnie ze wstępnymi informacjami na korcie tenisowym zobaczymy aż pięciuset zawodników, którzy zawalczą w trybie solo w specjalnych eliminacjach, które następnie wyłonią uczestników całej zabawy.

Turniej kwalifikacyjny odbędzie się w pięciu fazach, gdzie każda będzie obarczona dwoma pojedynkami. Spośród pięciuset zawodników, którzy staną do walki w eliminacjach, tylko dwudziestu przejdzie dalej, czyli do serii finałowej, gdzie na zwycięzcę czekać będzie 100 tysięcy dolarów. Z kolei tryb duo będzie na zasadzie „show-matchu”, czyli najlepsi zawodnicy zostaną ułożeni w pary ze sportowcami i celebrytami. Najlepszy duet wygra 50 tysięcy dolarów.

Aby móc zapisać się na wspomniany turniej, musicie mieć jedynie ukończone 16-lat i... uwaga, haczyk - być obywatelem Australii lub Nowej Zelandii. Niestety.

fot. Epic Games/AO

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  2019 Liga Portuguesa de League of Legends Split 1
  Trwa
  k1ck
  vs
  Boavista FC
  Cs
  Dell Gaming Liga Pro Season 1 - #2 FEB/19
  Trwa
  DETONA
  vs
  We Play Games
  Leagueoflegends
  2019 Brazilian Challenger Circuit Summer
  03:30
  Operation Kino
  vs
  paiN
  Cs
  ESEA MDL Season 30 Australia
  10:00
  R!OT
  vs
  PC419
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  10:00
  LGD
  vs
  FunPlus Phoenix

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki