Twórcy Apex Legends reagują na spekulacje. Pierwszy sezon nie wystartuje dzisiaj!

Pathfinder apex legends hitboxes issue

Od wielu tygodni po internecie krążyły plotki mówiące o tym, że pierwszy sezon w Apex Legends nadejdzie dziś (tj. 12 marca). Docelowo dziś miała ruszyć sprzedaż Przepustki Bojowej, a także na serwery gry trafić miała nowa legenda - Octane oraz cała masa nowości. Niestety nic z tych rzeczy nie zostanie udostępnione dzisiaj.

Od kilkunastu godzin główna strona Apex Legends na reddit przeżywa prawdziwe oblężenie fanów, którzy wyczekują informacji mówiącej o nadejściu pierwszego sezonu. Oliwy do ognia dolał fakt, że późnym popołudniem czasu polskiego na platformie Origin pojawiły się nowe, oficjalne grafiki prezentujące nową legendę, a także podstawowe informacje dotyczące battle passa, co tylko upewniło graczy w ich przekonaniach.

To w końcu wymusiło reakcję ze strony deweloperów. Community manager zamieścił rozczarowujący dla wielu wątek, w którym poinformował, że pierwszy sezon wraz z battle passem i całą masą nowości pojawi się już wkrótce, jednak na pewno nie dziś. Dodatkowo twórcy odnieśli się do sporej ilości „przecieków” o nadchodzących nowościach, zaznaczają, aby nie traktować tego poważnie. Większość z tych rzeczy to dawne testowe elementy, które nigdy nie trafią do gry.

fot. Respawn

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  DreamLeague Season 11
  Trwa
  Virtus.pro
  vs
  Chaos Esports Club
  Cs
  LOOT.BET Season 1
  Trwa
  NoChance
  vs
  Winstrike
  Leagueoflegends
  Ultraliga Season 1
  17:30
  Illuminar
  vs
  PRIDE
  Leagueoflegends
  Summoners Inn League Season 2
  18:00
  Ad Hoc Gaming
  vs
  Schalke Evolution
  Leagueoflegends
  2019 La Ligue Francaise Spring
  19:00
  Misfits Premier
  vs
  GamersOrigin

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki