Ultraliga: EPC pewnie ogrywa PRIDE i wskakuje na drugie miejsce w tabeli

Cinkrof 730x380

Spotkanie tygodnie w ramach trzeciego tygodnia Ultraligi za nami. Pomimo wielu nadziei związanych z PRIDE ostatecznie podopieczni Adriana „Hatchy” Widery zaprezentowali strategiczny majstersztyk, pewnie wygrywając to starcie, wskakując na drugie miejsce w tabeli.

Spotkanie otworzył Cinkrof, który w trzeciej minucie zaszokował wszystkich ilością obrażeń, jaką jego Kindred zadała, zabijając Rybsona. Na odpowiedź PRIDE nie przyszło czekać długo, bo w czwartej minucie trymbi zgładził Erdote'a po kolejnym fenomenalnym huku.

Od tego momentu gra się uspokoiła i do piętnastej minuty na Summoners Rift padło tylko dwa zabójstwa i to na konto Esports Performance Center. Co więcej, Cinkrof i spółka skupili się na kontroli mapy, a także budowaniu przewagi w złocie. To skutkowało tym, że EPC miało o ponad cztery tysiące sztuk złota przewagi.

Do dwudziestej minuty EPC kontrolowało już całą mapę, pozbawiając PRIDE wszystkich wież zewnętrznych, z wyjątkiem tej na górnej linii. Dodatkowo EPC zdobyło każdego ze smoków, jakie pojawiły się na mapie. Pomimo faktu, że EPC zdobyło tylko jedno zabójstwo, to genialna strategia pozwoliła powiększyć przewagę w złocie do prawie siedmiu tysięcy.

W 22. minucie EPC zdobyło pierwszego Barona - bez najmniejszego problemu, PRIDE nawet nie podjęło próby podejścia pod swojego rywala. Wraz z fioletowym wzmocnieniem EPC weszło do bazy PRIDE, niszcząc wszystkie trzy inhibitory, zabijając cały wrogi zespół i pewnie wygrywając to spotkanie. MVP starcia został Cinkrof.

fot. LVP Super Liga Orange

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Adrenalin Cyber League 2019
  Trwa
  Winstrike
  vs
  Vega Squadron
  Dota
  2019 ESL One Mumbai
  Trwa
  TEAM TEAM
  vs
  TNC
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Epsilon
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Gambit Youngsters
  vs
  Tricked
  Cs
  Copenhagen Games 2019 Female
  Trwa
  Crowns fe
  vs
  plan-B fe

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki