Ultraliga: EPC pewnie ogrywa PRIDE i wskakuje na drugie miejsce w tabeli

Cinkrof 730x380

Spotkanie tygodnie w ramach trzeciego tygodnia Ultraligi za nami. Pomimo wielu nadziei związanych z PRIDE ostatecznie podopieczni Adriana „Hatchy” Widery zaprezentowali strategiczny majstersztyk, pewnie wygrywając to starcie, wskakując na drugie miejsce w tabeli.

Spotkanie otworzył Cinkrof, który w trzeciej minucie zaszokował wszystkich ilością obrażeń, jaką jego Kindred zadała, zabijając Rybsona. Na odpowiedź PRIDE nie przyszło czekać długo, bo w czwartej minucie trymbi zgładził Erdote'a po kolejnym fenomenalnym huku.

Od tego momentu gra się uspokoiła i do piętnastej minuty na Summoners Rift padło tylko dwa zabójstwa i to na konto Esports Performance Center. Co więcej, Cinkrof i spółka skupili się na kontroli mapy, a także budowaniu przewagi w złocie. To skutkowało tym, że EPC miało o ponad cztery tysiące sztuk złota przewagi.

Do dwudziestej minuty EPC kontrolowało już całą mapę, pozbawiając PRIDE wszystkich wież zewnętrznych, z wyjątkiem tej na górnej linii. Dodatkowo EPC zdobyło każdego ze smoków, jakie pojawiły się na mapie. Pomimo faktu, że EPC zdobyło tylko jedno zabójstwo, to genialna strategia pozwoliła powiększyć przewagę w złocie do prawie siedmiu tysięcy.

W 22. minucie EPC zdobyło pierwszego Barona - bez najmniejszego problemu, PRIDE nawet nie podjęło próby podejścia pod swojego rywala. Wraz z fioletowym wzmocnieniem EPC weszło do bazy PRIDE, niszcząc wszystkie trzy inhibitory, zabijając cały wrogi zespół i pewnie wygrywając to spotkanie. MVP starcia został Cinkrof.

fot. LVP Super Liga Orange

0 komentarzy

Mecze

 • Overwatch
  2019 Overwatch League
  Trwa
  Boston Uprising
  vs
  New York Excelsior
  2019 GrandMasters S2 Americas
  02:00
  fr0zen
  vs
  Zalae
  Cs
  M.Game League
  02:30
  Elements Pro Gaming
  vs
  a114u
  Dota
  2019 The International
  04:00
  TBD
  vs
  TBD
  Overwatch
  2019 Overwatch League
  04:15
  Los Angeles Gladiators
  vs
  Los Angeles Valiant

Dodaj nas

Kalendarz