Ultraliga: Pompa Team niekwestionowanym liderem!

Pompa

Za nami pierwsza dwa dni, drugiego tygodnia Ultraligi. Rozgrywki podczas dwóch minionych dni sprawiły, że sytuacja w tabeli się ustabilizowała i możemy zobaczyć, które z formacji najlepiej przygotowały się do rozgrywek. Jedną z takich ekip jest Szata Maga, od której zaczniemy nasze podsumowanie.

Szata Maga w inauguracyjnym spotkaniu drugiej kolejki zwyciężyła z Piast Gliwice Esports, które było w zasadzie o krok od zwycięstwa. Niestety zespół ten pokazał swoją słabość, nie potrafiąc domknąć tego spotkania pomimo olbrzymiej przewagi, przez co z czasem Szata Maga mogła się odbudować i kontratakować, a w następstwie tego wygrać.

We wtorek Szata Maga odniosła kolejne zwycięstwo, wygrywając z Akademią Ultraligi. Po raz kolejny ekipa ta pokazała, że bez wątpienia jest jedną z największych sił w obecnym sezonie rozgrywek. Zawodnicy Akademii momentami byli bezradni i zwyczajnie widać było, że brakuje im doświadczenia.

Kolejne sukcesy odnosi także aktualny lider klasyfikacji - Pompa Team, która pokonała najgorszy zespół stawki, czyli Valkyria Esports. Pomimo sukcesów ekipy Snoowera w pierwszych minutach, to właśnie zawodnicy Pompy dominowali to spotkanie, ostatecznie wygrywając bez większych przeszkód. Na tym jednak Pompa Team nie poprzestała, bo na drugi dzień rozgrywek zaprezentowała nam kolejny raz piękną, wręcz książkową grę, rozprawiając się bez najmnieszych problemów z Wisłą Płock.

Dwa zwycięstwa notuje także Illuminar Gaming, które w poniedziałek pokonało zgodnie z oczekiwaniami R-SIXTEAm. Następnie Delord i spółka rozgromili pomimo kilku perturbacji Piast Gliwice Esports, co zapewniło Mistrzom Polski awans na drugie miejsce w klasyfikacji.

Niestety ten tydzień nie układa się najlepiej dla Akademii Ultraligi, która zanotowała dwie porażki. Najpierw zespół ten poniósł klęskę w zażartym starciu z Wisłą Płock, a następnie przegrał w walce ze wcześniej wspomnianą Szatą Maga.

Z kolei, jeżeli chodzi o dwa najgorsze zespoły Ultraligi, to tutaj z pierwszym zwycięstwem melduje się R-SIXTEAM, które pokonało Valkiria Esports. Tym samym Snoower i spółka na ten moment zaliczając cztery porażki i zostają na szarym końcu klasyfikacji.

Poniżej znajdziecie klasyfikację końcową po dwóch dniach:

fot. Ultraliga

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  2018 National Electronic Sports Tournament
  Trwa
  Suning Gaming
  vs
  TBD
  Cs
  Gfinity Elite Series Australia Season 2
  Trwa
  AVANT
  vs
  Roar
  Cs
  Alienware
  Trwa
  FURIA
  vs
  W7M
  Cs
  Asian Development League Season 1
  Trwa
  CyberZen
  vs
  TBD
  Cs
  PLG Grand Slam 2018 Oceania Open Qualifier
  08:00
  Grayhound
  vs
  ORDER

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki