Ultraliga: R-SIXTEAM pewne awansu do play-offów, Piast znowu lepszy od Wisły!

Maxresdefault live

Za nami pierwszy dzień siódmego tygodnia Ultraligi, czyli ostatniego tygodnia fazy zasadniczej. Po wczorajszych spotkaniach doszło do kolejnego rozstrzygnięcia - R-SIXTEAM po wymianie swojego junglera i kolejnym zwycięstwie było w stanie zapewnić sobie awans do rundy play-off.

Wczoraj R-SIXTEAM rywalizowało z Valkiria Esports. W przedmeczowym głosowaniu aż 70% postawiło na zwycięstwo Shlatana i spółki. Na Valkirie natomiast postawiło jedynie 30% głosujących. Jeżeli chodzi o samo starcie, to określę je następującymi słowami - kompletna dominacja podopiecznych Avahira. MVP spotkania został po raz czwarty w tym sezonie Matislaw.

Ciekawa sytuacja wydarzyła się z kolei w grupie mistrzowskiej - tutaj Szata Maga okazała się lepsza od Pompa Teamu i tym samym zyskała pozycję wicelidera. Natomiast Pompa spadła z fotela lidera na trzecie miejsce. MVP spotkania został T4nky.

Kolejnym starciem była walka pomiędzy Akademią, a Illuminar Gaming. W ankiecie 63% zagłosowało na IG, natomiast 37% zdecydowało się postawić na Akademie. Samo starcie było po raz kolejny jednym wielkim popisem umiejętności IceBeasto, który po raz kolejny zapewnił oglądającym niezłe show, a swojej formacji zwycięstwo - zostając tym samym MVP.

Natomiast wczorajszy dzień zakończyliśmy Ultraligowym el classico, czyli pojedynkiem klubów piłkarskich - Wisła Płock kontra Piast Gliwice Esports. W ankiecie 73% osób postawiło na Wisłę, a tylko 27% zdecydowało się na Piast i... to był błąd! Piast Gliwice po raz kolejny odniosło zwycięstwo, zwiększając swoje szanse na awans do rundy play-off. MVP tego spotkania został Dambaj.

fot. Ultraliga

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  raw
  vs
  tryharddota
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  abv
  vs
  Elements Pro Gaming
  Leagueoflegends
  League of Legends Japan League
  Trwa
  DetonatioN FocusMe
  vs
  7th heaven
  Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  tryharddota
  vs
  abc123
  Leagueoflegends
  2019 LoL Japan League Spring
  06:00
  Rascal Jester
  vs
  Burning Core

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki