Ultraliga: R-SIXTEAM pewne awansu do play-offów, Piast znowu lepszy od Wisły!

Maxresdefault live

Za nami pierwszy dzień siódmego tygodnia Ultraligi, czyli ostatniego tygodnia fazy zasadniczej. Po wczorajszych spotkaniach doszło do kolejnego rozstrzygnięcia - R-SIXTEAM po wymianie swojego junglera i kolejnym zwycięstwie było w stanie zapewnić sobie awans do rundy play-off.

Wczoraj R-SIXTEAM rywalizowało z Valkiria Esports. W przedmeczowym głosowaniu aż 70% postawiło na zwycięstwo Shlatana i spółki. Na Valkirie natomiast postawiło jedynie 30% głosujących. Jeżeli chodzi o samo starcie, to określę je następującymi słowami - kompletna dominacja podopiecznych Avahira. MVP spotkania został po raz czwarty w tym sezonie Matislaw.

Ciekawa sytuacja wydarzyła się z kolei w grupie mistrzowskiej - tutaj Szata Maga okazała się lepsza od Pompa Teamu i tym samym zyskała pozycję wicelidera. Natomiast Pompa spadła z fotela lidera na trzecie miejsce. MVP spotkania został T4nky.

Kolejnym starciem była walka pomiędzy Akademią, a Illuminar Gaming. W ankiecie 63% zagłosowało na IG, natomiast 37% zdecydowało się postawić na Akademie. Samo starcie było po raz kolejny jednym wielkim popisem umiejętności IceBeasto, który po raz kolejny zapewnił oglądającym niezłe show, a swojej formacji zwycięstwo - zostając tym samym MVP.

Natomiast wczorajszy dzień zakończyliśmy Ultraligowym el classico, czyli pojedynkiem klubów piłkarskich - Wisła Płock kontra Piast Gliwice Esports. W ankiecie 73% osób postawiło na Wisłę, a tylko 27% zdecydowało się na Piast i... to był błąd! Piast Gliwice po raz kolejny odniosło zwycięstwo, zwiększając swoje szanse na awans do rundy play-off. MVP tego spotkania został Dambaj.

fot. Ultraliga

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  StarSeries i-League Season 7 North America Qualifier
  Trwa
  eUnited
  vs
  Rogue
  Dota
  2018 World Electronic Sports Games
  Trwa
  TBD
  vs
  TNC
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  05:00
  MVP Space
  vs
  O2 Team
  Overwatch
  2018 LanStory Cup Hangzhou
  06:00
  Flag Gaming
  vs
  T1w
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  07:00
  GC Busan Wave
  vs
  Element Mystic

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki