Ultraliga: Szalony triumf Wisły nad Valkirią, niepokonany R-SIXTEAM

Emcktkpturbxy80zwe2owi0nmu3ntg2zmu4odc2yzvmmtiwmznknwe3my5wbmerkwlnayya

Wtorkowe spotkania w ramach Ultraligi obfitowały w niespodzianki, zwroty akcji czy emocje. Nieco spokojniej było w czasie wczorajszych spotkań, które tym razem był nieco bardziej jednostronne, jak na przykład spotkanie R-SIXTEAM z Piastem Gliwice.

Shlatan i spółka nie przestają nas zadziwiać i obecny tydzień rozgrywek kończą z trzema zwycięstwami na swoim koncie. Wczoraj podopieczni Avahira rozgromili Piast Gliwice, wygrywając po 36. minutach gry. R-SIXTEAM imponuje chyba każdemu, bo przed spotkaniem aż 88% głosujących postawiło na tę formację. Z kolei na Piast swój głos oddało tylko 12% ludzi. MVP spotkania został Raxxo.

Drugie starcie odbyło się pomiędzy Pompą Team a Illuminar Gaming. Co ciekawe, w głosowaniu 57% osób postawiło na Delorda i spółka, a 43% na Pompę. Ostatecznie spotkanie od początku układało się lepiej dla „żółtych”, a jedynym ich przeciwnikiem był w zasadzie IceBeasto, który zdominował górą linię, jednak to tym razem nie wystarczyło, aby zapewnić swojej ekipie zwycięstwo. MVP spotkania został Inspired.

Trzecia gra została wygrana przez... Nunu. No dobra, może nie została, ale i tak było to najbardziej szalone i zabawne spotkanie, jakie wczoraj obserwowaliśmy. Valkiria Esports radziła sobie znacznie lepiej od swojego rywala, miała więcej zabójstw, jednak Wisła postawiła na zaskoczenie i kontrolę mapy, co sprawiło, że pomimo teoretycznie przegranej gry, Bolszak i spółka byli w stanie ostatecznie wygrać, a to za sprawą backdoora i... odrobiy śniegu. MVP spotkania został Nunu i Bolszak

Natomiast środowy wieczór zakończyliśmy... niespodzianką - Akademia zmiażdżyła Szatę Maga, pokazując, że jest niezwykle obiecującą ekipą, która może namieszać nam na polskiej scenie. MVP spotkania został Lucker.

Poniżej klasyfikacja generalna po pierwszym tygodniu rundy finałowej.

fot. Ultraliga

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Blue Dota Championships
  07:30
  Avalon Gaming
  vs
  Miracle
  Cs
  NEST PRO: EU&CIS Qualifier
  Trwa
  Illuminar
  vs
  Copenhagen Flames
  Cs
  European Champions Cup
  Trwa
  Sprout
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  GG.BET Beijing Invitational - IEM Beijing 2019 Qualifier
  Trwa
  OpTic
  vs
  ex-Epsilon
  Cs
  V4 Future Sports Festival 2019
  Trwa
  MIBR
  vs
  GAMERZONE

Dodaj nas

Kalendarz