Ultraliga: Szata Maga lepsza od Pompy, Wisła wygrywa starcie klubów, pokonując Piast!

Dzondzy ultraliga 730x380

Za nami pierwsze spotkania w ramach drugiej fazy Ultraligi. Po krótkiej przerwie najlepsze zespoły w Polsce powróciły do rywalizacji. Warto zaznaczyć, że wczorajszy dzień upłynął pod pewnego rodzaju niespodzianką, którą sprawili zawodnicy Wisły Płock.

Jak wszyscy pamiętamy w ostatnich tygodniach Piast Gliwice wygrywał każde spotkanie przeciwko Wiśle Płock - aż do wczoraj, kiedy to Bolszak i spółka wreszcie zatriumfowali w starciu klubów piłkarskich. Dużo wiary w Wisłę pokładali kibice, którzy przed spotkaniem postawili na „niebieskich”, oddając na nich 72% głosów, Piast otrzymał jedynie 28%. MVP spotkania został wymieniony wcześniej Bolszak.

Niespodzianka pojawiła się także w starciu pomiędzy Pompą Team a Szatą Maga - podopieczni MenQa okazali się znacznie lepsi w tym starciu i ostatecznie pokonali Pompę Team. Co ciekawe, przed meczem aż 63% głosujących postawiła na Pompe Team, a jedynie 37% zdecydowało się na Szatę Maga. MVP spotkania został Agresivoo.

Trzecie starcie także zapewniło nam wiele emocji - na scenie pojawili się gracze R-SIXTEAM oraz Valkiria Esports. Co ciekawe, R-SIXTEAM przystąpiło do gry z nowym zawodnikiem - Shlatanem, który pokazał się z dobrej strony, poniekąd zapewniając swojej formacji zwycięstwo. Jeżeli chodzi o przedmeczowe głosowanie, to R-SIXTEAM otrzymało 41% głosów, a Valkiria Esports 59%. MVP spotkania po raz trzeci w tym sezonie został Matislaw.

Ostatnie starcie odbyło się pomiędzy Akademią, a Illuminar Gaming - tutaj świetnie prezentował się zawodnik akademii Fresskowy, który na LeBlanc dał prawdziwy popis umiejętności. Niestety to nie pomógł jego formacji wygrać, bo na górnej linii to IceBeasto siał spustoszenie w szeregach Akademii, ostatecznie wygrywając grę dla Illuminar Gaming. W głosowaniu przed meczem sytuacja była bardzo zbliżona, Akademia otrzymała 51% głosów, IG 49%. MVP spotkania został oczywiście IceBeasto (po raz szósty w tym sezonie!).

A tak prezentuję się rozpiska na dzisiejsze spotkania:

fot. Ultraliga

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Blue Dota Championships
  07:30
  Avalon Gaming
  vs
  Miracle
  Cs
  V4 Future Sports Festival 2019
  Trwa
  mousesports
  vs
  E-RIVALS
  Cs
  NEST PRO: EU&CIS Qualifier
  Trwa
  Illuminar
  vs
  Copenhagen Flames
  Cs
  European Champions Cup
  16:00
  Sprout
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  V4 Future Sports Festival 2019
  17:00
  MIBR
  vs
  GAMERZONE

Dodaj nas

Kalendarz