Ultraliga: Wisła Płock bezradna w starciu z ekipą Vandera

Vander rogue 730x380

Za nami przed ostatnie spotkanie w ramach trzeciego tygodnia Ultraligi. Pomimo świetnego startu Wisły Płock zespół ten jako kolejna polska formacja poległa w starciu z bezwzględnym faworytem pierwszego sezonu Ultraligi - Rogue Esports Club.

Wisła Płock otworzyła to spotkanie, zgarniając pierwsze zabójstwo po zabiciu Finna przez Unknowna. W tym czasie jednak Rogue natychmiast odpowiedziało, zabezpieczając Ognistego Smoka. Pierwsze zabójstwo Rogue zdobyło w dziewiątej minucie, po tym jak Bucu i Larssen wyeliminowali się wzajemnie.

Sytuacja zmieniła się w 13. minucie, kiedy to Rogue zgarnęło fenomenalnego ACE'a, Ognistego Smoka, Heralda oraz pierwszą wieżę na środkowej i dolnej linii. Ten strategiczny majstersztyk sprawił, że złoto Rogue przebiło wszelkie granice - w zaledwie 14. minucie Rogue prowadziło o prawie osiem tysięcy sztuk złota.

W kolejnych minutach Wisła desperacko broniła się przed Rogue, jednak w 24. minucie Nafciarze stracili czterech graczy, co dało Rogue kompletnie darmowego Barona. Wraz z fioletowym wzmocnieniem Rogue mogło postawić kropkę nad i, wygrywając ostatecznie to spotkanie.

fot. Ultraliga

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  North
  vs
  MIBR
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  fnatic
  vs
  mousesports
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Alliance
  vs
  ViCi Gaming
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Vikin.gg
  vs
  Virtus.pro

Dodaj nas

Kalendarz