Vander i spółka bez szans na play-off LCS EU

Vander

Wczoraj zakończyła się dziewiąta kolejka LCS EU w ramach letniego splitu. Był to niezwykle emocjonujący dzień dla Polskich fanów rozgrywek, albowiem wczoraj mogliśmy oglądać starcie zespołu H2K Gaming, w którym gra Marcin „Jankos” Jankowski oraz zespołu Team Vitality, gdzie gra dawny kolega Jankosa z zespołu – Oskar „Vander” Bogdan.

Niestety Ci fani, którzy liczyli na wyrównany „bratobójczy” pojedynek, mogli poczuć się rozczarowani. Ekipa Jankosa bez większych problemów pokonała Vitality wynikiem 2:0. Tym samym Vander i spółka mogą zapomnieć o awansie do fazy play-off. W fazie play-off zobaczymy tylko jednego Polaka – Jankosa,

Jeżeli chodzi o resztę zespołów z grupy B, to do grona tych, które trafią do zamkniętej fazy rozgrywek, dołączą Unicorns of Love oraz Splyce. W grupie A także nie zabraknie emocji, Fnatic już dziś stoczy zaciekły bój z G2 Esports o fotel lidera zestawienia. Również dzisiaj zobaczymy walkę ROCCAT kontra Misfits, tutaj z kolei toczyć się będzie bitwa o trzecie miejsce.

0 komentarzy