Vander i spółka bez szans na play-off LCS EU

Vander

Wczoraj zakończyła się dziewiąta kolejka LCS EU w ramach letniego splitu. Był to niezwykle emocjonujący dzień dla Polskich fanów rozgrywek, albowiem wczoraj mogliśmy oglądać starcie zespołu H2K Gaming, w którym gra Marcin „Jankos” Jankowski oraz zespołu Team Vitality, gdzie gra dawny kolega Jankosa z zespołu – Oskar „Vander” Bogdan.

Niestety Ci fani, którzy liczyli na wyrównany „bratobójczy” pojedynek, mogli poczuć się rozczarowani. Ekipa Jankosa bez większych problemów pokonała Vitality wynikiem 2:0. Tym samym Vander i spółka mogą zapomnieć o awansie do fazy play-off. W fazie play-off zobaczymy tylko jednego Polaka – Jankosa,

Jeżeli chodzi o resztę zespołów z grupy B, to do grona tych, które trafią do zamkniętej fazy rozgrywek, dołączą Unicorns of Love oraz Splyce. W grupie A także nie zabraknie emocji, Fnatic już dziś stoczy zaciekły bój z G2 Esports o fotel lidera zestawienia. Również dzisiaj zobaczymy walkę ROCCAT kontra Misfits, tutaj z kolei toczyć się będzie bitwa o trzecie miejsce.

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  ESL
  Trwa
  aAa
  vs
  Vexed
  Cs
  Lootbet Cup
  Trwa
  Red Reserve
  vs
  Team Spirit
  Cs
  LOOT.BET Nations Elite Esports Cup
  Trwa
  GODSENT
  vs
  AGO GAMING
  Cs
  OMEN by HP ComicCon Bulgaria
  Trwa
  Squared
  vs
  proWince
  StarLadder ProSeries
  Trwa
  ShtanUdachi
  vs
  harleen

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki