Vander i spółka wracają do gry! FC Schalke 04 powalczy o playoffy

Schalke vander 730x380

Dotychczas sytuacja drużyny Oskara "Vandera" Bogdana — FC Schalke 04 nie była pewna. Zespół ostatnimi czasy wypadał bardzo słabo, co zagwarantowało im spadek na ostatnie miejsce w tabeli. Na szczęście wszystko zdaje się wracać na właściwe tory, a to za sprawą wczorajszego zwycięstwa.

Zespół Polaka pokonał Giants Gaming, co pozwoliło im awansować w tabeli i tym samym przywrócić szansę na awans do zamkniętej fazy rozgrywek wiosennego splitu. Spotkanie nie należało do najłatwiejszych, dlatego tym bardziej cieszy sukces formacji Polaka.

Początek pojedynku okazał się bardzo obiecujący dla Vandera i spółki, jego zespół skutecznie wykorzystał liczne błędy ze strony zawodników Giants. Niestety w pewnym momencie sytuacja się zmieniła i zawodnicy Hiszpańskiej organizacji wyrównali stan złota, a w następnych kilku minutach zdołali wyjść na prowadzenie.

Na szczęście (dla Schalke) nie trwało to długo, bo w okolicy 25. Minuty, to Schalke wygrało walkę drużynową, co pozwoliło im na przejęcie Barona i uzyskanie niebieskiego wzmocnienia. Był to drastyczny zastrzyk gotówki, który zapewnił dominację Schalke, które od tamtego momentu skrupulatnie szło do przodu, zbliżając się nieubłaganie do bazy Giants.

W ciągu następnych 7 minut zawodnicy Schalke całkowicie zniszczyli defensywę Giants i rozpoczęli atak na nexus swoich rywali, którzy byli całkowicie bezradni. Dlatego też zaledwie w ciągu następnej minuty mogliśmy obserwować jak nexus Giants wybucha, zapewniając zwycięstwo ekipie Vandera.

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  League of Legends Championship Series North America
  Trwa
  Counter Logic Gaming
  vs
  Echo Fox
  Cs
  Americas Minor North America Closed Qualifier - IEM Katowice 2019
  Trwa
  Rogue
  vs
  EnVy
  Leagueoflegends
  League of Legends Master Series
  Trwa
  Hong Kong Attitude
  vs
  Flash Wolves
  Dota
  WESG
  Trwa
  SG esports
  vs
  Argentina
  Dota
  WESG
  Trwa
  Canada
  vs
  PLAY 4 FUN

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki