Virtus.Pro: MICHU na stałe w zespole!

Maxresdefault

Mijają dwa miesiące od momentu poinformowania nas, że z zespołem Virtus.Pro po niespełna czterech latach żegna się Wiktor „TaZ” Wojtas, natomiast za niego do zespołu wypożyczony z Team Kinguin zostaje Michał „MICHU” Müller.

Od tamtego momentu wciąż zarówno przedstawiciele Virtus.Pro, jak i Team Kinguin uzgadniali warunki pełnego wykupienia Polskiego zawodnika. Okres negocjacyjny pomiędzy dwoma organizacjami został wykorzystany jako swoisty „okres próbny” dla MICHA.

Zespół przez ten czas rozegrał kilka spotkań w ramach 27. Sezonu ESEA MDL, wystąpił w czasie StarLadder i-League w Kijowie, zaliczył bardzo słaby występ w czasie IEM Katowice, a także wziął udział w kilku mniejszych internetowych imprezach. Zdecydowanie wyniki Polskiej formacji nie są za najlepsze, jednak we wszystkich spotkaniach sam MICHU prezentował się bardzo dobrze, co na pewno przełożyło się na ostateczną decyzję właścicieli organizacji o jego zakontraktowaniu.

To były bardzo trudne negocjacje, ale cieszymy się, że zakończyły się dla nas pomyślnie [...] Po decyzji o rozstaniu się z Wiktorem Wojtasem MICHU był dla nas priorytetem. Mam nadzieję, że Michał szybko przyzwyczai się do nowej drużyny i pomoże Virtus.pro wrócić na szczyt. [...] Odnośnie TaZa, to chciałbym jeszcze raz podziękować mu za oddanie i ponownie powiedzieć, że był on głównym powodem, dla którego Golden Five dołączyło do VP, grało w barwach VP i wspólnie walczyło tyle lat - dodał menadzer Virtus.Pro - Roman Dvoryankin.

Dla samego MICHA możliwosć gry w Virtus.Pro to spełnienie marzeń, 21-latek stwierdził, że szansa  gry w tak legendarnej drużynie daje mu motywację do cięzkiej pracy i regularnych, intensywnych treningów. Świeżo upieczony zawodnik Virtus.Pro podziękował także swojej byłej organizacji Team Kinguni, a także zwrócił się do swoich kibiców, któym także podziękował za wsparcie i ciepłe słowa.

Oczywiście informacja o oficjalnym wejściu MICHA w skład Virtus.Pro ma też drugie dno. Tym samym jest to potwierdzenie oficjalnego zakończenia współpracy z Wiktorem Wojtasem. Obecnie TaZ zasilił szeregi Team Kinguin, z którym zaczyna odnosić coraz to większe sukcesy.

Teraz przed MICHEM i spółką stoi nie lada wyzwanie, Polacy już dziś rozpoczynają zmagania w ramach V4 Future Sports Festival, któy odbywa się w Budapeszcie. Jest to idealna okazja, aby pokazać się z dobrej strony i tym samym przekonać kibiców od ostatnich zmian w składzie.

 

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  2019 Liga Portuguesa de League of Legends Split 1
  Trwa
  k1ck
  vs
  Boavista FC
  Cs
  Dell Gaming Liga Pro Season 1 - #2 FEB/19
  Trwa
  DETONA
  vs
  We Play Games
  Leagueoflegends
  2019 Brazilian Challenger Circuit Summer
  03:30
  Operation Kino
  vs
  paiN
  Cs
  ESEA MDL Season 30 Australia
  10:00
  R!OT
  vs
  PC419
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  10:00
  LGD
  vs
  FunPlus Phoenix

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki