Virtus.Pro, Team Kinguin i AGO Esports już dziś zawalczą o awans do ESL Pro League!

Cropped 20150820 helena kristiansson eslonecng 1543

Startują baraże o awans do ESL Pro League. Do słonecznego Dallas w Teksasie zjechały czołowe drużyny z EU oraz NA, których celem jest awans do tej prestiżowej ligi. Oczy polskich kibiców zapewne skierowane są w stronę trzech zespołów - VIrtus.pro, Team Kinguin oraz AGO Esports, które już dziś rozpoczną swoje zmagania.

Zaczniemy od Virtus.pro - polska formacja stoi przed wielką szansą, jeżeli Filip „NEO” Kubski i spółka staną na wysokości zadania i w europejskim finale pokonają Team 3DMAX, to zapewnią sobie awans do dziewiątego sezonu EPL, co byłoby niemałym sukcesem, patrząc na ostatni rok w wykonaniu tego zespołu. Pojedynek Virtus.pro rozpocznie się od godziny 17:00 - tranmisja dostępna będzie pod tym linkiem.

Z kolei w tym samym czasie swoją walkę w barażach stoczy także AGO Esports, które w finale drabinki przegranych powalczy z OpTic Gaming. Nadwiślańska formacja wydaje się być faworytem w tym spotkaniu, a to wszystko za sprawą nie najlepszej formy zawodników OpTic. Przed Szperem i spółką nie lada wyzwania, jednak pozostaje wierzyć, że wszystko pójdzie po myśli polaków.

Natomiast w późnych godzinach nocnych do walki przystąpi Team Kinguin, które stanie do walki z przegranym europejskiego finału. Na ten moment ciężko określić czy będzie to Virtus.pro czy Team 3DMAX, obie formacje notują niestabilną formę, więc spodziewać możemy się wszystkiego. Spotkanie Pingwinów przewidziane jest na godzinę 2:00 w nocy.

fot. ESL

0 komentarzy

Mecze

 • 2019 GrandMasters S2 Americas
  02:00
  fr0zen
  vs
  Zalae
  Cs
  M.Game League
  Trwa
  Elements Pro Gaming
  vs
  a114u
  Dota
  2019 The International
  04:00
  TBD
  vs
  TBD
  Overwatch
  2019 Overwatch League
  04:15
  Los Angeles Gladiators
  vs
  Los Angeles Valiant
  Dota
  2019 The International
  08:00
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz