Virtus.Pro, Team Kinguin i AGO Esports już dziś zawalczą o awans do ESL Pro League!

Cropped 20150820 helena kristiansson eslonecng 1543

Startują baraże o awans do ESL Pro League. Do słonecznego Dallas w Teksasie zjechały czołowe drużyny z EU oraz NA, których celem jest awans do tej prestiżowej ligi. Oczy polskich kibiców zapewne skierowane są w stronę trzech zespołów - VIrtus.pro, Team Kinguin oraz AGO Esports, które już dziś rozpoczną swoje zmagania.

Zaczniemy od Virtus.pro - polska formacja stoi przed wielką szansą, jeżeli Filip „NEO” Kubski i spółka staną na wysokości zadania i w europejskim finale pokonają Team 3DMAX, to zapewnią sobie awans do dziewiątego sezonu EPL, co byłoby niemałym sukcesem, patrząc na ostatni rok w wykonaniu tego zespołu. Pojedynek Virtus.pro rozpocznie się od godziny 17:00 - tranmisja dostępna będzie pod tym linkiem.

Z kolei w tym samym czasie swoją walkę w barażach stoczy także AGO Esports, które w finale drabinki przegranych powalczy z OpTic Gaming. Nadwiślańska formacja wydaje się być faworytem w tym spotkaniu, a to wszystko za sprawą nie najlepszej formy zawodników OpTic. Przed Szperem i spółką nie lada wyzwania, jednak pozostaje wierzyć, że wszystko pójdzie po myśli polaków.

Natomiast w późnych godzinach nocnych do walki przystąpi Team Kinguin, które stanie do walki z przegranym europejskiego finału. Na ten moment ciężko określić czy będzie to Virtus.pro czy Team 3DMAX, obie formacje notują niestabilną formę, więc spodziewać możemy się wszystkiego. Spotkanie Pingwinów przewidziane jest na godzinę 2:00 w nocy.

fot. ESL

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  StarSeries i-League Season 7 North America Qualifier
  Trwa
  eUnited
  vs
  Rogue
  Dota
  2018 World Electronic Sports Games
  Trwa
  TBD
  vs
  TNC
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  05:00
  MVP Space
  vs
  O2 Team
  Overwatch
  2018 LanStory Cup Hangzhou
  06:00
  Flag Gaming
  vs
  T1w
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  07:00
  GC Busan Wave
  vs
  Element Mystic

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki