Virtus.pro wystąpi podczas ćwierćfinału turnieju ECS 7

Byali 1295x650

Pierwszy tydzień Esports Championship Series Season 7 jest już za nami, a więc organizatorzy tego wydarzenia postanowili zaprezentować nam listę drużyn, które wezmą udział w kolejnej odsłonie spotkań. Polskimi reprezentantami będzie drużyna Virtus.pro. Pojedynki będą toczyć się o zagwarantowanie miejsca podczas finałów LANowych.

Ćwierćfinał turnieju rozpocznie się 18 marca i otworzą go dwa spotkania – pomiędzy North, a Virtus.pro i AVANGAR z forZe o godzinie 17:00. Zostaną one rozegrane w systemie BO3, zatem kolejne dwa spotkania rozegrane będą trzy godziny później – o godzinie 20:00, kiedy pojedynek stoczy mousesports z FaZe Clanem i Team LDLC przeciwko Team Vitality.

Forma polskiej ekipy Mateusza “TOAO” Zawistowskiego jest zdecydowanie niestała. Jednego dnia grają świetny mecz na dość wysoko notowaną drużynę, by następnego przegrać na zawodników, którzy jeszcze nie osiągnęli zbyt wiele na scenie.

Oczywiście transmisja z wydarzenia będzie dostępna na Twitchu w języku angielskim kanale FACEIT oraz w języku polskim na kanale ESPORT NOW. Zachęcamy do kibicowania naszym rodakom, zwłaszcza, że według wielu lepiej oni radzą sobie na wyżej notowane drużyny, niż na z niższej półki.

fot. ESL

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  LOOT.BET Season 1
  Trwa
  NoChance
  vs
  Winstrike
  Dota
  DreamLeague Season 11
  Trwa
  Virtus.pro
  vs
  Chaos Esports Club
  Leagueoflegends
  Summoners Inn League Season 2
  18:00
  Ad Hoc Gaming
  vs
  Schalke Evolution
  Leagueoflegends
  2019 La Ligue Francaise Spring
  19:00
  Misfits Premier
  vs
  GamersOrigin
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:00
  North
  vs
  AVANGAR

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki