Virtus.pro wystąpi podczas ćwierćfinału turnieju ECS 7

Byali 1295x650

Pierwszy tydzień Esports Championship Series Season 7 jest już za nami, a więc organizatorzy tego wydarzenia postanowili zaprezentować nam listę drużyn, które wezmą udział w kolejnej odsłonie spotkań. Polskimi reprezentantami będzie drużyna Virtus.pro. Pojedynki będą toczyć się o zagwarantowanie miejsca podczas finałów LANowych.

Ćwierćfinał turnieju rozpocznie się 18 marca i otworzą go dwa spotkania – pomiędzy North, a Virtus.pro i AVANGAR z forZe o godzinie 17:00. Zostaną one rozegrane w systemie BO3, zatem kolejne dwa spotkania rozegrane będą trzy godziny później – o godzinie 20:00, kiedy pojedynek stoczy mousesports z FaZe Clanem i Team LDLC przeciwko Team Vitality.

Forma polskiej ekipy Mateusza “TOAO” Zawistowskiego jest zdecydowanie niestała. Jednego dnia grają świetny mecz na dość wysoko notowaną drużynę, by następnego przegrać na zawodników, którzy jeszcze nie osiągnęli zbyt wiele na scenie.

Oczywiście transmisja z wydarzenia będzie dostępna na Twitchu w języku angielskim kanale FACEIT oraz w języku polskim na kanale ESPORT NOW. Zachęcamy do kibicowania naszym rodakom, zwłaszcza, że według wielu lepiej oni radzą sobie na wyżej notowane drużyny, niż na z niższej półki.

fot. ESL

0 komentarzy