Post thumbnail

Vitality kończy pierwszy dzień EPICENTER zwycięstwem

admin 17 grudnia 2019

Pierwszy dzień EPICENTER za nami, zwycięsko z niego wychodzi Vitality ogrywając w meczu zwycięzców NAVI 2:1 i zapewnia sobie miejsce w półfinałach.

Mecz rozpoczął się od mapy Dust 2, którą wybrali zawodnicy francuskiej organizacji. Na pierwszej mapie s1mple i spółka robili co chcieli z zawodnikami Vitality. Po pierwszej połowie, można było ujrzeć wynik 13:2. Druga połowa była już tylko formalnością w wykonaniu NAVI ostatecznie wygrywając 16:4.

Kolejną mapą wybraną przez NAVI było Inferno, gdzie role drużyn się odwróciły, bo to Vitality grało jak natchnione nie dając zawodnikom drużyny przeciwnej dojść do głosu, pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 13:2, a spotkanie 16:3.

Trzecią i ostatnią mapą w dniu dzisiejszym był Nuke, gdzie tak samo jak na poprzedniej mapie Francuzi nie dali dojść do głosu NAVI i zwyciężyli 16:3 dając sobie pewne miejsce w półfinale EPICENTER 2019.