Wicemistrzowie świata, Samsung GALAXY, zmierzyli się z KT Rolster, czyli koreańską drużyną gwiazd. Spotkanie odbyło się w ramach 3 rundy League Champions Korea 2017 Spring play-off. Wiecie co? Nikt chyba nie spodziewał się takiego wyniku!

Samsung GALAXY całkowicie uległo swoim przeciwnikom, przegrywając z nimi 0:3! KT Rolster (wybaczcie stwierdzenie) dosłownie rozjechało konkurencję. Warto przy tym zwrócić uwagę, że byliśmy świadkami bardzo szybkich gier – pierwsza mapa 25 minut, druga 30, ostatnia zaś 36 minut. Jakby tego było mało, zwycięzcy w całym turnieju nie przegrali dotąd ani jednego meczu.

Efektem tego spotkania jest awans KT Rolster do wiosennego finału LCK. Spotkają się tam z SK telecom T1. Mecz o mistrzostwo odbędzie się 22 kwietnia.