Weekendowe granie za darmo w Rainbow Six Siege!

R6 freewe feb18 keyart 1517934314

Ubisoft zapowiedział darmowy weekend z grą Tom Clancy’s Rainbow Six Siege w dniach od 15 do 20 lutego. Tutaj uwaga, bo promocja dotyczy różnych platform:

 • PC od 15 do 18 lutego
 • PlayStation 4 od 15 do 20 lutego
 • Xbox One od 15 do 19 lutego

Zainteresowani gracze będą mogli dołączyć zatem do społeczności Rainbow Six Siege, liczącej ponad 25 milionów graczy, korzystających z konsol oraz PC poprzez Uplay lub Steam. Gracze, którzy przetestują tytuł w trakcie Darmowego Weekend będą mogli wówczas zachować postęp, jeśli zakupią grę (poza edycją Starter).

 „Jeśli chcesz na własne oczy zobaczyć szybką, strategiczną i emocjonującą rozgrywkę z Rainbow Six Siege, w dniach 15-18 lutego możesz za darmo dołączyć do gry na dowolnej platformie. Przez cały weekend masz BEZPŁATNY dostęp do pełnej wersji gry: w tym do wszystkich map, trybów i operatorów.”

Pierwsza zawartość Sezonu 1. Roku 3. - Operacja Chimera - będzie dostępna na PC na serwerach testowych od 19 lutego, a na wszystkich platformach od 6 marca. Tryb współpracy - Outbreak - będzie grywalny na PC od drugiego dnia Operacji Chimera TTS, 20 lutego. Następnie będzie dostępny na wszystkich platformach, od 6 marca do 3 kwietnia włącznie.

Operacja Chimera rozpocznie 3 Rok. zawartości Rainbow Six Siege. Dwoje nowych operatorów to specjaliści w sytuacjach zagrożenia biologicznego, grywalni w trybie rywalizacji dla wielu graczy. Będą oni musieli zmierzyć się z ogromnym zagrożeniem w pierwszym w historii wydarzeniu współpracy w grze - Outbreak.

2 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Cybersport
  01:30
  Team Spirit
  vs
  AVANGAR
  Cs
  ESEA
  04:30
  F1-racecar-PEEK
  vs
  Check6
  Leagueoflegends
  League of Legends Elite Challenger Series
  Trwa
  ahq Fighter
  vs
  Ares Gaming
  Dota
  ESL One
  Trwa
  Fnatic
  vs
  Kinguin
  Cs
  POWER Fight Club
  Trwa
  Odense
  vs
  Sublife

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki