Wielka Bitwa Streamerów powraca już 9 grudnia!

Fortnite wielka bitwa streamerow 1

Wielka Bitwa Streamerów w Fortnite powraca! Po raz kolejny 100 największych youtuberów, streamerów i osób ze środowiska gamingowego stanie na polu walki, aby zawalczyć o tytuł najlepszego z nich. Zwycięzca całego turnieju zgarnie statuetkę lamy, a także wyjedzie do Tajwanu, gdzie spędzi urlop w pierwszym na świecie gamingowym hotelu.

Format całego wydarzenia prezentuje się następująco - odbędzie się pięć gier, w których uczestnicy, którzy uplasują się na pozycji 1-5 otrzymają specjalne punkty. Osoba, która zbierze ich najwięcej, po pięciu rundach wygrywa wszystko. Warto także dodać, że w drugiej edycji pojawi się nowość - Koło Fortuny.

Koło Fortuny pojawi się podczas trzech ostatnich gier, każdy z uczestników będzie miał szansę otrzymać dodatkowe punkty za wykonanie poszczególnych zadań, które otrzymają z Koła Fortuny. Oczywiście będą to proste zadania typu - wyeliminuj przeciwnika przy pomocy kilofa, czy strzałem snajperskim z odległości 200 metrów.

Oczywiście jak miało to miejsce w poprzedniej edycji - każdy uczestnik, czyli 100 osób będzie prowadziło własną transmisję ze swoich zmagań. Co ciekawe, do dyspozycji widzów będzie oddany także główny stream, w którym do komentarza zasiądzie... youtuber Cyber Marian oraz streamer PAGO. Przypomnijmy, że osiem miesięcy temu pierwszą edycję wielkiej bitwy wygrał Piotr „Izak” Skowyrski.

Co więcej, w czasie pierwszej edycji w jednym momencie wydarzenie obserwowało ponad 200 tysięcy osób, a liczba unikalnych widzów wyniosła grubo ponad milion. Wydarzenie startuje już 9 grudnia o godzinie 19:00 - całość ma promować rozpoczynający się dziś siódmy już sezon Fortnite.

fot. Fortnite/Wielka BItwa Streamerów

0 komentarzy