Wielka Bitwa Streamerów powraca już 9 grudnia!

Fortnite wielka bitwa streamerow 1

Wielka Bitwa Streamerów w Fortnite powraca! Po raz kolejny 100 największych youtuberów, streamerów i osób ze środowiska gamingowego stanie na polu walki, aby zawalczyć o tytuł najlepszego z nich. Zwycięzca całego turnieju zgarnie statuetkę lamy, a także wyjedzie do Tajwanu, gdzie spędzi urlop w pierwszym na świecie gamingowym hotelu.

Format całego wydarzenia prezentuje się następująco - odbędzie się pięć gier, w których uczestnicy, którzy uplasują się na pozycji 1-5 otrzymają specjalne punkty. Osoba, która zbierze ich najwięcej, po pięciu rundach wygrywa wszystko. Warto także dodać, że w drugiej edycji pojawi się nowość - Koło Fortuny.

Koło Fortuny pojawi się podczas trzech ostatnich gier, każdy z uczestników będzie miał szansę otrzymać dodatkowe punkty za wykonanie poszczególnych zadań, które otrzymają z Koła Fortuny. Oczywiście będą to proste zadania typu - wyeliminuj przeciwnika przy pomocy kilofa, czy strzałem snajperskim z odległości 200 metrów.

Oczywiście jak miało to miejsce w poprzedniej edycji - każdy uczestnik, czyli 100 osób będzie prowadziło własną transmisję ze swoich zmagań. Co ciekawe, do dyspozycji widzów będzie oddany także główny stream, w którym do komentarza zasiądzie... youtuber Cyber Marian oraz streamer PAGO. Przypomnijmy, że osiem miesięcy temu pierwszą edycję wielkiej bitwy wygrał Piotr „Izak” Skowyrski.

Co więcej, w czasie pierwszej edycji w jednym momencie wydarzenie obserwowało ponad 200 tysięcy osób, a liczba unikalnych widzów wyniosła grubo ponad milion. Wydarzenie startuje już 9 grudnia o godzinie 19:00 - całość ma promować rozpoczynający się dziś siódmy już sezon Fortnite.

fot. Fortnite/Wielka BItwa Streamerów

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  raw
  vs
  tryharddota
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  abv
  vs
  Elements Pro Gaming
  Leagueoflegends
  League of Legends Japan League
  Trwa
  DetonatioN FocusMe
  vs
  7th heaven
  Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  tryharddota
  vs
  abc123
  Leagueoflegends
  2019 LoL Japan League Spring
  06:00
  Rascal Jester
  vs
  Burning Core

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki