Wielki powrót legendy. FORG1VEN ostatnim zawodnikiem Origen!

Forg1ven

Wszystko jest już jasne — wczoraj późnym wieczorem na oficjalnym koncie Origen w serwisie Twitter został zamieszczony długo wyczekiwany post, który zawierał nazwisko ostatniego z zawodników.

Ostatnim z zawodników Hiszpańskiej organizacji został... Konstantinos-Napoleon „FORG1VEN” Tzortziou - legendarny Grecki zawodnik, wieloletni weteran profesjonalnej sceny League of Legends, a także jeden z najlepszych marksmanów na świecie.

Tym samym jest to kolejny z zawodników Origen, który powraca do profesjonalnej gry po bardzo długiej nieobecności. Przypomnijmy, że Grek ostatni raz występował przed publiką w czasie, gdy grał dla Brytyjskiej organizacji H2K Gaming, gdzie wspólnie z Marcinem „Jankosem” Jankowskim, a także Oskarem „Vanderem” Bogdanem dotarł do półfinałów Worlds 2016.

Niestety potem współpraca dobiegła końca, głównie przez fakt, że Grek zmuszony był do odbycia obowiązkowej służby wojskowej, a także po części ze względu na problemy komunikacyjne wewnątrz zespołu.

Na tę chwilę nie wiemy, w jakiej formie jest Grecki zawodnik, jednak możemy być pewni, że pomimo znikomej aktywności na profesjonalnej scenie w ostatnim czasie, FORG1VEN bardzo intensywnie trenował, co potwierdza historia jego gier w kolejce solo.

Warto również zauważyc, że wszystkie plotki dotyczące składu Origen zostały potiwerdzone i faktycznie zespół ten jest zdecydowanym faworytem w nadchodzących rozgrywkach European Masters, które rozpoczną się już 14 kwietnia.

 Pełny skład Origen na European Masters wygląa następująco:

 • Henrik „Froggen” Hansen
 • Jesse „Jesiz” Le
 • Ki „Expect” Dae-han
 • Choi „inSec” In-seok
 • Konstantinos-Napoleon „FORG1VEN” Tzortziou

 

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  starSeries i-League Season 5 North America Qualifier
  Trwa
  Splyce
  vs
  Swole Patrol
  Sc
  2018 Copa America
  Trwa
  LSEBA
  vs
  Dark
  Cs
  ESEA Main Season 27 North America
  04:00
  Bravado Gaming
  vs
  Fam143
  Dota
  2018 China Dota2 Supermajor
  04:05
  Invictus Gaming
  vs
  Keen Gaming
  Leagueoflegends
  2018 LOL Development League
  05:00
  TyLoo
  vs
  TriumphantSongGaming

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki