Wielki powrót legendy. FORG1VEN ostatnim zawodnikiem Origen!

Forg1ven

Wszystko jest już jasne — wczoraj późnym wieczorem na oficjalnym koncie Origen w serwisie Twitter został zamieszczony długo wyczekiwany post, który zawierał nazwisko ostatniego z zawodników.

Ostatnim z zawodników Hiszpańskiej organizacji został... Konstantinos-Napoleon „FORG1VEN” Tzortziou - legendarny Grecki zawodnik, wieloletni weteran profesjonalnej sceny League of Legends, a także jeden z najlepszych marksmanów na świecie.

Tym samym jest to kolejny z zawodników Origen, który powraca do profesjonalnej gry po bardzo długiej nieobecności. Przypomnijmy, że Grek ostatni raz występował przed publiką w czasie, gdy grał dla Brytyjskiej organizacji H2K Gaming, gdzie wspólnie z Marcinem „Jankosem” Jankowskim, a także Oskarem „Vanderem” Bogdanem dotarł do półfinałów Worlds 2016.

Niestety potem współpraca dobiegła końca, głównie przez fakt, że Grek zmuszony był do odbycia obowiązkowej służby wojskowej, a także po części ze względu na problemy komunikacyjne wewnątrz zespołu.

Na tę chwilę nie wiemy, w jakiej formie jest Grecki zawodnik, jednak możemy być pewni, że pomimo znikomej aktywności na profesjonalnej scenie w ostatnim czasie, FORG1VEN bardzo intensywnie trenował, co potwierdza historia jego gier w kolejce solo.

Warto również zauważyc, że wszystkie plotki dotyczące składu Origen zostały potiwerdzone i faktycznie zespół ten jest zdecydowanym faworytem w nadchodzących rozgrywkach European Masters, które rozpoczną się już 14 kwietnia.

 Pełny skład Origen na European Masters wygląa następująco:

 • Henrik „Froggen” Hansen
 • Jesse „Jesiz” Le
 • Ki „Expect” Dae-han
 • Choi „inSec” In-seok
 • Konstantinos-Napoleon „FORG1VEN” Tzortziou

 

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Blue Dota Championships
  07:30
  Avalon Gaming
  vs
  Miracle
  Cs
  V4 Future Sports Festival 2019
  Trwa
  mousesports
  vs
  E-RIVALS
  Cs
  NEST PRO: EU&CIS Qualifier
  Trwa
  Illuminar
  vs
  Copenhagen Flames
  Cs
  European Champions Cup
  Trwa
  Sprout
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  V4 Future Sports Festival 2019
  17:00
  MIBR
  vs
  GAMERZONE

Dodaj nas

Kalendarz