Wiemy gdzie odbędą się finały Fortnite World Cup 2019

Us open arthur ashe stadium

Już za kilka dni rozpoczynają się kwalifikacje do największej w historii gier battle royale imprezy - Fortnite World Cup 2019. W związku z tym twórca gry - Epic Games wypuszcza kolejną dawkę informacji w sprawie nadchodzących mistrzostw.

Okazuje się, że osoby zainteresowanie zobaczeniem zmagań najlepszych graczy Fortnite na żywo mogą już zacząć kupować bilety, bo finały wspomnianych mistrzostw odbędą się na największym na świecie stadionie tenisowm - Stadionie im. Arthura Ashe w Nowym Jorku, który wchodzi w skład kompleksu sportowego USTA Billie Jean King National Tennis Center.

Stadion może pomieścić ponad 22 tysiące osób, co sprawi, że zgromadzeni fani na pewno pokarzą, jaka siła drzemie esporcie. To jednak nie wszystko, bo twórcy gry dla osób, które zakupią bilet przygotował coś specjalnego - każda z osób, która zjawi się w Nowym Jorku, otrzyma za darmo karnet 10. sezonu oraz V-Dolce, czyli jedną z walut w Fortnite.

Kwalifikacje do Fortnite World Cup wystartują już 13 kwietnia i potrwają 10 tygodni. Natomiast finały odbędą się pomiędzy 26 a 28 lipca, pula nagród całej imprezy wyniesie ponad 40 milionów dolarów.

fot. Wiki Commons

0 komentarzy