Wisła Płock drugi raz ogrywa PRIDE i awansuje do drabinki wygranych ESL Mistrzostw Polski!

58542877 455511198585764 2175983917104889856 o

Faza grupowa ESL Mistrzostw Polski za nami. Wisła Płock bez większych problemów poradziła sobie z PRIDE i dopełniła listę zespołów w drabince wygranych play-offów ESL MP!

Wisła Płock 2:0 PRIDE
Pierwsze starcie z początku było dosyć spokojne. First blood padł dopiero w 9. minucie, kiedy na bocie Dambaj przy pomocy Blue45tego zabił Pyrkę. Kilka minut później większa walka rozegrała się w okolicy Smoka, kiedy to PRIDE próbowało zdobyć wzmocnienie. "Nafciarze" świetnie skontrolowali team fight i dzięki świetnym hookom Pyrki oraz umiejętności specjalnej Orianny zdołali zabić trzech wrogów. Dosłownie kilka sekund później Unknown pokonał na górnej alejce Sinmivaka. Przez kolejne minuty gracze wyłapywali się nawzajem na całej mapie poza górną alejką, gdzie Sinmivak odegrał się Unknown'owi w kolejnej potyczce 1v1. Dzięki dobrej kontroli mapy, Ben3k mógł zająć się przejmowaniem wzmocnień co poskutkowało przejęciem przez Wisłę Płock dwóch kolejnych smoków oraz Heralda. Walka przechylająca szalę zwycięstwa na korzyść Wisły odbyła się w 27. minucie na środkowej linii. Po świetnym łańcuchu Pyrki, gracze WP mogli zainicjować świetną walkę, w której zdobyli aż cztery zabójstwa. Zawodnicy natychmiast udali się na Barona. Tutaj ponownie popisał się Pyrka, gdyż złapał przeciwnego junglera i uniemożliwił mu steal Nashora. Dzięki tej przewadze Renifer i spółka wdarli się do bazy przeciwnika i skończyli grę dwie minuty po zdobyciu Barona.

Druga mapa zaczęła się lepiej dla ekipy Pyrki. Pierwszą krew przelał Ben3k po udanym counter-ganku na górnej alejce, a następnie Unknown zabił Sinmivaka pod jego własną wieżą. Odpowiedzią PRIDE na te zagrania było przejęcie pierwszego Smoka. Kilka minut później drużyny ponownie wymieniły się obrażeniami, tym razem na dolnej alejce, gdzie Dambaj zdołał zabić itzRenifera. Zamieszanie to świetnie skontrował B3nek, który przejął wzmocnienie Heralda. W 16. minucie spotkania "nafciarze" wysuneli się na prowadzenie po świetnej walce drużynowej, podczas której poczwórne zabójstwo zgarnął Unknown. Dzięki temu zwycięstwu Wisła Płock mogła przejąć drugiego Ognistego smoka oraz wieże na środkowej i dolnej alejce. Przez następne minuty rozegrały się dwie ciekawe walki w okolicy czerwonego wzmocnienia "orłów". Dwukrotnie z tych starć zwycięsko wychodzili podopieczni Kacpra "Nahovsky'ego" Merski. Po tych pojedynkach zniszczyli pierwszy Inhibitor i trzy minuty później zabili Barona, przy okazji zabijając dwóch przeciwników. Następnie B3nek i spółka przejęli kolejnego smoka, a następnie przystąpili do ataku na bazę przeciwników. Oblężenie nie trwało długo i po zabiciu trzech rywali skończyli mecz.

Skutkiem dzisiejszych wyników jest awans Wisły Płock oraz SuperNitro1 do drabinki wygranych podczas play-offów, oraz spadek PRIDE i Indictive do drabinki przegranych.

fot. Ultraliga 

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Blue Dota Championships
  07:30
  Avalon Gaming
  vs
  Miracle
  Cs
  NEST PRO: EU&CIS Qualifier
  Trwa
  Illuminar
  vs
  Copenhagen Flames
  Cs
  European Champions Cup
  Trwa
  Sprout
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  V4 Future Sports Festival 2019
  Trwa
  MIBR
  vs
  GAMERZONE
  Cs
  GG.BET Beijing Invitational - IEM Beijing 2019 Qualifier
  Trwa
  OpTic
  vs
  ex-Epsilon

Dodaj nas

Kalendarz