Wisła Płock kończy współpracę z dotychczasowymi zawodnikami swojej dywizji CS:GO

0007uhytaf7ti55b c122 f4

Włodarze Wisły Płock już dłuższy czas temu postanowili wkroczyć w świat esportu. Trochę ponad miesiąc temu utworzyli własną dywizję Counter-Strike: Global Offensive i przyjęli pod swoje skrzydła zawodników z miksowej formacji average25iqbutheadshots. Dzisiaj jeden z zawodników poinformował na Facebooku, iż wraz z całą ekipą nie są już częścią Wisły Płock.

Jak poinformował sam zawodnik w swoich mediach społecznościowych – powodem takiej decyzji była słaba dyspozycyjność na zawodach ESL Mistrzostw Polski w wyniku czego włodarze organizacji nie przedłużyli kontraktów z graczami. Generalnie skład MOLSIego nie zapowiadał się najlepiej, ponieważ cała spółka rzadko pojawiała się wspólnie na serwerze, a nawet grała osobno w różnych formacjach.

Oto pełna wypowiedź Michała “MOLSIego” Łąckiego – “Z dniem dzisiejszym opuszczamy Wisła Płock Esports. Główny powód jest jeden , mieliśmy umowy tylko na okres ESL Mistrzostw Polski i jeżeli poszło by nam dobrze to rozmawialibyśmy o jakimś przedłużeniu. Jako skład mamy zamiar pojechać na finały PLE i zobaczyć co dalej , jeżeli w trakcie ktoś dostanie jakąś ofertę może z niej frywolnie skorzystać. Jesteśmy jakby 'w związku bez zobowiązań'. Co do oceny organizacji raczej byliśmy zbyt krótko żeby się wypowiadać (niecały miesiąc).” (pisownia oryginalna)

Tak prezentowała się dywizja CS:GO Wisły Płock:

 • Konrad „koyot” Hadała
 • Kuba „Markoś” Markowski
 • Dominik „frz” Baran
 • Michał „MOLSI” Łącki
 • Tomasz „ToM223” Richter

fot. PACT

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  GODSENT
  vs
  Red Reserve
  Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  Flower.CN
  vs
  Neon
  Dota
  China Dota2 Development League S2
  Trwa
  CDEC
  vs
  Aster.Aries
  Dota
  Elite Cup
  Trwa
  Fire Phoenix
  vs
  Black Knight

Dodaj nas

Kalendarz