Za nami ostatnie spotkanie w ramach dzisiejszego dnia Ultraligi. Illuminar Gaming po jednostronnej grze wygrywa z Wisłą Płock. Sukces ten oznacza, że Delord i spółka mają pewność udziału w play-offach pierwszego sezonu Ultraligi.

Pierwsza krew trafiła na konto Wisły Płock dopiero w dwunastej minucie, jednak błyskawicznie pojawiła się odpowiedź ze strony Delorda i Kashtelana, sprawiająca, że to właśnie IHG wyszło na prowadzenie. Na tym się nie skończyło, bo wraz z wejściem środkowej fazy gry Delord i spółka zaczęli dominować swojego rywala.

Do 20. minuty Illuminar prowadziło 6:2, mając o ponad siedem tysięcy sztuk złota przewagi. Natomiast chwilę przed wybiciem 21. minuty IHG zabezpieczyło pierwszego Barona. W kolejnych dwóch minutach IHG zdobyło dwa inhibitory, a przy zdobywaniu trzeciego wyeliminowało dwójkę graczy Wisły, mogąc spokojnie zakończyć to spotkanie.