Wyszukiwarka Google z nowym narzędziem e-sportowym!

Google home page ss 1920

Technologiczny gigant – Google, wprowadził bardzo interesujące narzędzie e-sportowe w swoją wyszukiwarkę. Po wpisaniu nazwy dowolnego turnieju e-sportowego wyskoczy nam bardzo pokaźna tabela informacyjna.

Sprawdzimy tam między innymi wyniki, nadchodzące spotkania, podsumowania, a także wszelkie podstawowe informacje na temat zespołów z odnośnikami do transmisji live w serwisie YouTube. Dodatkowym atutem nowego systemu jest na bieżąco aktualizowane kalendarium wydarzeń i możliwość oznaczania interesujących nasz wydarzeń.

To nie koniec możliwości nowego narzędzia od Google. System ma być również wyposażony w bardzo precyzyjny i dopracowany system tabeli wyników w czasie rzeczywistym (Livescore board). Rozwiązanie to ma funkcjonować na rozwiązaniach znanych z systemu, który operuje w tradycyjnych sportach.

 

Źródło: theesportobserver.com

 

Na ten moment nie wiadomo, czy nowe narzędzie będzie działało przy każdym największym wydarzeniu e-sportowym (Major). Z informacji, jakie przekazało Google, wynika że system został przetestowany wraz ze starem turnieju ESL Pro League Season 6 Finals, który odbywał się mieście Odense w Danii, między 5 a 10 grudnia obecnego roku.

Nowe dzieło Google to element coraz większego inwestowania giganta z Doliny Krzemowej w rozwój branży e-sportowej. Przypomnijmy, że w marcu tego roku Google wykupiło ekskluzywne prawa do transmisji FACEIT Esports Championship Series w serwisie YouTube, a także przed sezonowe turnieje w Overwatch, czy ostatnio rozgrywany All-Stars 2017.

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Alienware Liga Pro Gamers Club - SEP/18
  01:00
  DETONA
  vs
  C4
  Cs
  ESEA MDL Season 29 North America
  02:00
  Forty Six and 2
  vs
  AZIO
  Cs
  Alienware Liga Pro Gamers Club - SEP/18
  02:00
  Isurus
  vs
  Good Fellas
  Cs
  Alienware Liga Pro Gamers Club - SEP/18
  03:00
  Wild
  vs
  Imperial
  Cs
  ESEA MDL Season 29 North America
  03:00
  Swole Patrol
  vs
  Fam143

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki